Animacija. Ultimate Otaku Teacher

Pagrindinis veikėjas Junichiro Kagami, kaip galite suprasti iš pavadinimo yra mokytojas, bet jis elgiasi taip, kad kiekvienas mokytojas Lietuvoje už tokį elgesį būtų atleistas.

Tik nepagalvokite, kad jis daro kažką nepadoraus ar kriminalinio. Tikrai ne. Vieną dieną jis atsineša kompiuterinį žaidimą ir visiems mokiniams liepia žaisti vietoj pamokos, nes nori laimėti klanų turnyrą tame žaidime. Kita kartą jo darbas yra surasti vaikus, kurie nelanko mokyklos ir priversti juos grįžti atgal, tačiau išgirdęs iš mergaitės, kad gatvėje jinai išmoksta daugiau naudingų dalykų nei mokyklos suole, visiškai jai pritaria ir pagiria už teisingą pasirinkimą.

Junichiro Kagami tikina, jog jis serga YD, kas išsišifruoja, kad jis gali daryti tik tai ko jo širdis trokšta. Šiais laikais tuo serga kiekvienas tipinis paauglys užaugintas socialinių tinklų, bet matyt anksčiau, tai buvo reta liga.

Junichiro mokyklos laikais parašė fizikos mokslinį darbą apie daiktų teleportaciją. Jis pabandė įgyvendinti tą idėją, bet pirmam bandymui nepavykus viską metė. Dabar jis skaito manga, žiūri anime ir turi populiariausią svetainę apie mangą/anime. Jo sesė neapsikentusi, kad Junichiro visą laiką sėdi namie priverčia jį tapti fizikos mokytoju.

Serialas yra apie tai kaip Junichiro moko vaikus, tačiau ne fizikos, o gyvenimo pamokų. Vienos istorijos trunka seriją, kitos – tris. Junichiro ne tik gerai išmano anime, mangą. Jis taip pat yra hakeris, gerai supranta fiziką, bei socialinę dinamiką tarp žmonių.

Paskutiniame epizode, visiems moksleiviams jis duoda labai įdomią pamoką. Jeigu norite sužinoti kokia ta pamoka, turėsite pažiūrėti serialą. Aš nesakau, kad pamoka gera ar teisinga, tą paliksiu nuspręsti jums patiems, bet aš tikrai sakau, kad verta įsiklausyti į Junichiro žodžius ir juos apmąstyti.

Tai yra lengvas serialas su įdomiomis istorijomis, kurios įtraukia ir užkabina. Jeigu norite žiūrėti kažką artimesnio realiam gyvenimui, o ne eilinę robotų kovą su kardais, šis serialas turėtų būti vertas jūsų dėmesio.

Seriale man labai nepatiko tik vienas dalykas - Tim Bernards Lynn iš fizikos dalelių tyrimo laboratorijos CERM. Jūs arba suprantate kodėl šis personažas man nepatinka arba ne. Nėra prasmės aiškinti.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)