Animacija. Your Lie in April

Ar jums patiko Forest piano? Tuomet atkreipkite dėmesį į šį serialą.

Šis serialas siūlo klasikinę muziką ir mokyklinės romantikos dramą. Muzikos nėra tiek daug kaip Forest piano, tačiau aš pažadu, kad jinai bus gera. Kita vertus, jis turi romantinę dramą ir jinai yra tikrai stipri. Kai aš pamatau serialą su stipriu scenarijum, aš būtinai turiu tą pasakyti ir, deja, sakau tai per retai.

Kai pažiūri pirmą seriją, nežinai ką galvoti. Epizodas nėra blogas, bet jis nėra labai stipriai kabinantis. Tačiau su kiekvienu sekančiu epizodu serialas kabina vis stipriau ir stipriau, kol pagaliau nenori sustoti neperžiūrėjęs visko. Serialo pabaiga turbūt yra pati stipriausia per visą anime istoriją.

Pagrindinis veikėjas yra Kōsei Arima. Nuo vaikystės jis turėjo talentą grojimo pianinu, todėl motina vertė jį daug treniruotis, kas trukdė žaisti su kitais vaikais. Arima laimėjo visus pianino konkursus, kuriuose dalyvavo.

Berniuko mama sunkiai sirgo ir pagrindinė priežastis, kodėl Arima taip stengėsi, nes tikėjo, kad jo pergalės padės motinai jaustis geriau, pasveikti (taip, šis serialas yra drama ir nelengva). Deja, vieną dieną berniuko mama mirė, nuo to momento Arima nustojo girdėti pianino garsus, kai jis pats groja. Kadangi, negirdi kaip groja, tai nežino: ar jis groja gerai, ar blogai, ir negali nei treniruotis, nei dalyvauti konkursuose.

Čia norėčiau pasakyti, kad turint tokią psichologinę traumą reiktų kreiptis į psichologą, o ne bandyti ją įveikti pačiam.

Serialas prasideda praėjus dviem metams po Arima žlugimo. Dabar jis tik eilinis moksleivis. Arima sutinka merginą vardu Kaori Miyazono. Kaori yra labai gyvybinga, vieną akimirka jinai gali būti labai pikta, kitą – labai miela. Jos emocijos nuolatos keičiasi ir tas gyvybiškumas žavi Arima. Kaori groja smuiku, tačiau jinai visus grojamus kūrinius interpretuoja savaip, todėl nepatinka konkursų komisai, bet yra dievinama publikos. Kaori įtikina Arima vėl pradėti groti.

Šitoje vietoje aš noriu pasakyti: neskaitykite Wikipedia, nes ten pilna spoilerių.

Žiūrėdami serialą atkreipkite dėmesį, kiek žmonių gyvenimų įtakojo, pakeitė Arima.

Tai yra geriausias anime serialas, kurį žiūrėjau. Scenarijus neįtikėtinai stiprus.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 22

Kūrimo metai: 2014 - 2015

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę