Animacija. Yuri!!! on Ice

Ką jūs manote apie dailųjį čiuožimą?

Aš asmeniškai turbūt nesu matęs nei vieno pasirodymo nuo pradžios iki galo. Ir vis dėl to šitas serialas kažkuo mane užkabino. Seriale vaizduojamas vienas dailiojo čiuožimo čempionatas, kadangi, iki šiol niekada nesidomėjau dailiuoju čiuožimu, tai sunku pasakyti, kiek jame yra tiesos, o kiek išgalvota, kad geriau tiktų serialo formatui.

Pačiame seriale įvykių nėra daug. Didžioji dalis serijų vaizduoja kokias nors dailiojo čiuožimo varžybas. Kiekvienose varžybose pasirodo po šešis dalyvius. Kiekvienas dalyvis parodo po dvi programas. Geriausi keliauja į kitas varžybas ir jose parodo lygiai tuos pačius pasirodymus. Aišku, pirmose varžybose visi griuvinėja, nepadaro šuoliukų, o kiekvienose sekančiose savo pasirodymus atlieka vis geriau ir geriau.

Kita vertus nors veiksmo nėra daug, tačiau turbūt nei viename kitame animaciniame seriale, animuotojai/dailininkai neturėjo tiek daug darbo, kiek šitame. Matot, dailusis čiuožimas yra nuolatinis judėjimas, tai ne tik rankų ar kojų judesiai, bet ir besikeičiantis fonas t. y. žiūrovai bei jų emocijos. Čia jums nekalbančios galvos bare.

Dar nesu žiūrėjęs nei vieno serialo, kuriame būtų tiek daug meilės tarp vyrų (ir nei karto nepaminėtas žodis „gėjus“).

Pagrindinis veikėjas yra Yuri Katsuki po siaubingo sezono grįžta namo į savo gimtąjį miestelį Hasetsu. Jis atleidžia savo ankstesnį trenerį ir galvoja apie karjeros metimą, kai netikėtai į jo miestelį atvyksta Victor Nikiforov.

Victor yra daugkartinis dailiojo čiuožimo varžybų nugalėtojas iš Rusijos pagerinęs ne vieną rekordą. Jis yra daugelio žmonių įskaitant ir Yuri dievaitis. Victor išgyvena savo krizę. Jis laimėjo pasaulio čempionatą penkis kartus iš eilės ir neįsivaizduoja kaip dar galėtų nustebinti savo fanus. Pamatęs video kaip Yuri atlieka jo pergalinga programą, nusprendžia tapti vaikino treneriu. Victor neturi trenerio patirties, Yuri lengvai pasiduoda spaudimui ir jam reikia nuolatinio palaikymo. Jie abu per sezoną turi išmokti vienas kitam padėti, kad pasiektų savo tikslus.

Nors serialo ašis sukasi apie šiuos du vyrus, tačiau seriale sutiksite daugybę kitų čiuožikų ir gausite galimybę pažvelgti į jų pasaulį.

Wikipedia sako, kad tai populiariausias 2016 metų anime.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2016

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)