Milo Murphy's Law

Ar žinote Merfio dėsnį? Jei kas nors gali nepasisekti būtinai nepasiseks.

Pagrindinis veikėjas berniukas Milo, yra Merfio dėsnio autoriaus giminaitis, patiriantis šio dėsnio pasekmes kiekvieną dieną. Nesėkmės atsitinka visuomet: pakeliui į mokyklą, į muziejų, į kiną. Tačiau Milo jau susitaikęs su tuo ir dažniausiai būna pasiruošęs. Savo neįtikėtinai talpioje kuprinėje jis turi atsarginius drabužius, pagalvę, prožektorių ir kitus dalykus, kurie padeda ištikus problemai.

Nors šis vaikas neįtikėtinai nesėkmingas, tačiau stebėtinai jis turi draugų. Kalbant apie draugus, serialas pasinaudoja standartine propagandine formule, kuri turbūt privaloma: baltojo berniukai draugai yra baltoji mergaitė ir tamsiaodis berniukas. Pabandykite išvardinti animacinius serialus sukurtus amerikiečių, kur nėra naudojama standartinė formulė.

Zack Underwood yra naujas vaikas mieste, todėl jis iš pradžių nežino, kodėl daugelis vengia Milo ir tampa jo draugu. Net gi virtinė nelaimių ištikusių keliaujant į mokyklą pirmą kartą, Zack ne atbaido. Melissa Chase yra tiesiog ilgametė Milo draugė, nelabai aišku, kodėl jinai neišsigando ir kaip jai tėvai neuždraudė draugauti su Milo.

Milo taip pat turi vyresnę sesę, mamą bei šunį, kurie išvengė nelaimių prakeiksmo. Tačiau tėvas dirbantis saugumo inspektoriumi irgi patiria panašių nutikimų.

Serialas dažniausiai nepažeidžia fizikos dėsnių, tačiau logikos ieškoti jame nereikėtų. Šis serialas man priminė klasikinius Looney Tunes, kuriuos galima žiūrėti atsipalaidavus ir kartais net gi smagiai pasijuokti. Deja, bent jau kol kas serialas neturi daug serijų. Aš bent jau norėčiau, jog būtų sukurta ne viena dešimtis, nes tikrai smagu žiūrėti apie nelaimes, kurių tikimybė įvykti yra mažesnė nei vienas. Aš manau, jog tai geriausias 2016 metų amerikiečių animacinis serialas.

Serijos ilgis: 24 min. du nuotykiai po 12 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 5

Kūrimo metai: 2016 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)