Apie Kalėdines dovanas ir žmonių tipus
Pradėsiu pasakojimą apie kalėdiniu dovanų pirkimą. Taip jau gavosi, kad šeštadieni vis dar neturėjau nupirkęs dovanos, taigi su mama patraukėm į Maximą. Prisipažinsiu nebuvau nusiteikęs labai optimistiškai, bet kalėdos toks šventas reikalas... Žodžiu, kaip ir įtariau pasirinkimas nebuvo įspūdingas, bet po ilgų svarstymų pagaliau pasirinkau tokį medini balvoną - mergytę. Parodžiau mamai, bet jai nepatiko. O kai sužinojo kainą (tik du litai), tai net pasibaisėjo: kaip galima pirkti tokia pigią dovaną! Taigi, medinuko nenupirkau, o kitos neišrinkau. Taip ir liko, eilinį kartą, sese be Kalėdų dovanos nuo manęs. Graudu. Man norisi verkti, o jums?
O dabar antroji istorijos dalis apie žmonių tipus. Aš ilgai galvojau kodėl aš išsirinkau būtent tą medinuką, juk aplinkui buvo daug senių besmegenių už devynis litus. Atsakymas paprastas - medinukas buvo tik vienas. Taigi, pirmasis žmonių tipas - tai žmonės kurie mėgsta unikalumą ir originalumą. Jiems nesvarbu ar daiktas naudingas ar ne, svarbu kad jis būtų originalus ir vienintelis (arba bent jau tokių pačių būtų nedaug). Vien nuo minties, jog galima padovanoti besmegenį, o atėjus kita dieną į parduotuvę rasti dar šimtus tokių pačių, mane šiurpas nupurto.
Automatiškai antras žmonių tipas, tai tie kurie yra priešingi pirmajam. Tokiems žmonės svarbu turėti daiktus, kuriuos turi visi. Pasakykit kad tas dalykas dabar yra madingiausias, populiariausias ir jie būtinai jį įsigys.
Dar yra trečias žmonių tipas, tai tie kuriems nusišvilpt į tai daiktas populiarus ar ne, svarbu, kad jis būtų praktiškas. Jeigu toks žmogus pirks molynuką, tai būtinai tik taupyklę arba indą. Jis pirks tik tokius daiktus, kuriems matys pritaikymą, jus galite įtikinėti, jog tai pats populiariausias, madingiausias dalykas, bet jeigu jo pritaikymo prasmė abejotina, žmogus prasčiausiai nepirks.
Ir pabaigai reiktų pasakyti, kad gamta nemėgsta grynuolių, niekada normaliomis sąlygomis nepavysk rasti gryno aukso, ir dar suštampuoto į plytas. Tas pats ir su žmonėmis, yra kažkoks vyraujantis bruožas, tačiau priklausomai nuo situacijos gali pasireikšti ir kiti.