Ar įmanoma virtuali meilė?

Na su spalvom tai cia gali prisigalvot bet ko, nesvarbu kad paveiksle bus atvaizduoti zaidziantis vaikai garantuoju kad 90% zmoniu supras si paveiksla kaip liudna vien isvyde juoda spalva... O su tuom emocijom tai tu teisus argi sunku nupiesti ":D" <- sitai nors ir draugo pokstas buvo nevykes, realybeje nepavyktu net isspausti sypsnio... Zmones issigimsta su savo smailas nejaugi pradedama patirti pasiteikinima? isvidus kazka panasaus ":~:@:@~~:*" telefono ekrane ar chato lange... Jeigu jau norit isreiks jausmus rastu tai bent isspauskit padoru laiska ir ant normalaus popieriaus lapo. Bet viso to pabaigoje manau kad zmones pradeda taisytis, pradeda vel vertinti tikruma tikras knygas,laiskus ir t.t. Taigi turekim vilties kad zmones neprades daugintis ar tuoktis internete ":D"

Patriotas.. deja.. tuoktis jau pradėjo http://wedding-online.org/ O dėl virtualios meilės.. neįsivaizduoju kaip taip galima.

pažiūrėti į save einantį tau padės parduotuvių vitrinos.:))

Hmm... Tiesa sakant, labai įdomus staipsnis ir gan įdmoniai pafilisofuota. Nors mano nuomonė turbūt niekam neįdomi, bet vis dėl to parašysiu ką galvoju : TAIP, tikiu virtualia meile, tegu žaibas mane trenkia, bet 100% tikiu. :D Sutinku, kad bendraudamas skaipu ar dar kokia pokalbių programa, ar pažinčių svetainėse, negali įžvelgti žmogaus jausmų, nežinai ką jis iš tiesų galvoja, kas jis yra (galbūt viskas ką jis pasakoja apie save tėra graži pasaka), BET ilgai bendraujant su žmogum, prie jo prisirišama, ir visiškai nesvarbu, kad tai tik virtuali draugystė. Kalbu iš savo patirties :) Jeigu 24/7 lauki, kad tas žmogus tau parašytų, dieną naktį galvoji apie jį, tau jo trūksta ir kas kart prisiminus širdis ima plakti smarkiau, galiu drąsiai sakyt - tai meilė. Kita vertus meilė gana subtilus dalykas. Kiekvienas ją išgyvena skirtingai.

"Turbūt geresnis palyginimas būtų kaip hamakas ir lova. Ar jūs visą gyvenimą norėtumėte miegoti hamake?"

Taip, norėčiau, jeigu tik vėl galėčiau jaustis laiminga, tokia, kokia buvau kadaise. Ir visiškai nesvarbu ar tas hamakas "pririštas kažkur, virš žemės", svarbu, kad virš jos kibant man yra gera.

Tai tiek. :]

Išties įdomios tavo mintys, bet juk kiekvienas skirtingas, ir visų neįtikinsi, jog virtuali meilė neegzistuoja..
Nes pavyzdžiui, kalbant iš savo patirties... Aš tokia meile tikiu, tikrai tikiu. Kad ir kaip ten būtų, kad ir kaip ten užmaskuotų savo trūkumus ir pan, juk ilgai bendraujant su žmogum, išaiškėja viskas.. ir privalumai ir trūkumai.. ir beto, atsiranda juk ir tokių, kurie nieko nenori nuslėpti. žinoma, man irgi visa tai atrodė kvaila, kol pati neprisirišau prie žmogaus virtualiai. Bendraudavom kiekvieną vakarą chatuose, kol galų gale.. gimė tas tyras jausmas, meilė. bendraujam ir dabar, tik jau realiai. Ir abu esam laimingi, tikrai.
Beto, žinoma, gali virtuali meilė ir likti tokia, jei žmones skiria šimtai, o gal net tūkstančiai kilometrų, bet ir tai kaikuriems ne kliūtis, juk yra tam skirtos įvairios transporto priemonės, bet jei žmonės tikrai stipriai myli, jie stengiasi betkokia kaina susitikti.. ir jei viskas klostosi toliau puikiai, ta virtuali meilė, gimsta į tikrąją, realiąją meilę.. o tai juk taip gražu.
Taip kad, suprantu tuos, kurie mano, jog virtuali meilė neegzistuoja, nes jie tokios nepatyrė.. o tie, kurie patyrė tą jausmą, virtualiai, galės visu 100% patvirtinti, jog ji tikrai yra.
Na, šiam kartui užteks.
Viso.

susizavejimas zaidemis

Yra tokia meile. Tikiu ja.Susipazinome pries 7 metus ir iki siol jausmai dar gyvi( nors ne karto nebuvom susitike realybeje)...

Brukštelk žinutę