Ar verta pirkti knygą?

Kas dėl nepilnamečių sekso, tai ehh... dabar toli gražu ne keli naudoja... :)

Rokas Arbušis 2011-05-01 17:28:44 

internete tikrai dar ne viskas (nepaisant to, kad kartais jame randi greičiau, nei savame kompe) ir knyga dažnai yra tiksliau ir patogiau.
todėl ieškau šios knygos, nes ne į lentyną pasidėti noriu, tikiu, jog pravers kelis web tvarkant (mėgėjišku lygiu).
ir še tau: Klaipėdoje jos nėra. apėjau visus knygynus, dar pas mergičkas ten paklausiau, jos į kompiuterius akis užmetė -- uostamiestyje nėra. tik Vilnius ir Kaunas.
o, jau randu internete, galiu čia pirkti (tik man miela knygyne pirkti, bet nepeikiu ir interneto, ne vieną knygą, ypač iš užu užjūrių, per jį gyjau).
aš teigiu, kad knygą verta pirkti (ne tik apie šitą kalba). internete tik mp3 daug rasi (jau užleido pozicijas pornografija) ar šiaip beleko. rimtos paieškos mokamos ir ne visiems prieinamos. o knygynai atviri.

Rokas Arbušis 2011-05-01 22:57:41 

turiu patikslinti savo komentarą, nes knygą nusipirkau. Klaipėdos Akropolio Baltų lankų knygynę. prieš kelias dienas ten tikrai nebuvo, dabar užėjau pasidairyti, pamačiau gražią konsultantę, ir užkalbinau: "O knygą tokia ir tokią turit?". pažiūrėjo kompiuteryje: "yra". ir nuėjo pati atnešė. ta proga dar vieną knygą nusipirkau. abi bus darbinės. rytoj gal dar vieną nusipirkti? labai jau patiko konsultantė... :)

nepo, daugiau investuok į knygas parduodančias konsultantes (skaityti Roko komentarą).

Arūnas (aka IdeaG) 2011-05-02 14:59:30 

Kodėl negaliu knygos nusipirkti tiesiog čia, iš paties? Kodėl turiu mokėti visam tuntui tarpininkų ? Kodėl negaliu nusipirkti elektroninės versijos, kuri papildytų mano darbinių knygų būrį B&N nook'e?

Arūnai, aš norėjau labai turėti popierinę versiją, kad pats galėčiau pačiupinėti, uostyti ir džiaugtis.

Čia negali nusipirkti, nes aš neturiu supratimo kaip padaryti greitai e-shop ir kaip atsiskaityti su Kubiliumi, kad visi būtų patenkinti ir aš neičiau į nuostolį.

Nežinau leidyklos, kuri prie popierinių knygų leistų ir elektronines. Eridanas paleido senų popierinių knygų, kurių jau negalima rasti elektronines versijas, manau protingas žingsnis iš jų pusės.

Kad kažką pardavinėtų, tai NePo turėtų įsigyti verslo liudijimą, vesti buhalterinę apskaitą.
Todėl lieka tik per tarpininkus pardavinėti.

Visada galima atiduoti už kyšį :)
Be to - klaida „pavartimą“, turėtų būti pavartymą.

a) blurb.com ir kiti print on demand sprendimai. Gali uostyt kiek nori :)

b) Pasakai bubilius kybys ir leidi atsiskaityti su paypal. pinigus vėliau išleidi pirkdamas ką nors ebay'ui ir tiek žinių ;) Čia labiausiai 'crude' variantas. Yra ir geresnių, aišku - reikalaujančių daugiau pastangų, daugiau atiduodant valstybei ir pan.

c) leidyklos nesuinteresuotos leisti elektronines knygas. jas sunkiau apsaugoti nuo kopijavimo, o ir antkainį sunkiau užsidėti. O kam tau leidykla? redagavimo, maketavimo paslaugas galima nusipirkti pirivačiai, iš laisvai samdomų žmonių.

Brukštelk žinutę