Aš myliu internetą

Degraduojam... Beja tam panalės forume apskritai pranešimai nerealūs...

[i]Na, ką čia bepridursi, Žmonės renkasi lengviausią būdą. Jei dar nesuprato, tai dar spės suvokt, kad tikro žmogaus nepakeis virtualus. Manyčiau, iš to išaugama. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šitai mergytei dar yra vilties pasveikt ;)[/i]

Na pavarej chia su tajs ishvedziojimais :)

Na cia beveik tiesingai rasot. internetas zaloja. Evelina cia nera visiskai teisi- nebutinaiu isaugs. Nes kuo toliau tuo labiau tai yra "vienintelis uzsimimo saltinis" ir "vieninteliai draugai". Atsikelus ryte reikia paskaityti ka kas prirase, pries kur einant reikia pasigirti kur ir su kuo ir kaip. O giriamasi tai visam pasauliui :) isvada - internetas nemokantis naudotis - blogis. bet.... o kaip ismokti - nesinaudojant? na viskas manau susitvarkys savaime: arba keisis zmoniu globalinis mentalitetas ir tai bus toleruojama arba zmones ismoks tuom nepasitiket :) galu gale gal visi gyvensime interenete prisijunge per kokia BIO jungti :) kaip matricoje :)

Priklauso nuo paranojos lygio - arba pasitiki žmonėmis [bendraudamas internetu], arba ne. Jei galima susižavėti, galbūt galima ir įsimylėti?

Nevertėtų taip absoliutint. Visoks fanatizmas ir kraštutinumai nėra gerai; "varydamas" ant vienos pusės, aršiai stoji į kitą. Nemanau, kad tai protinga. Internetas yra vienas geriausių žmonijos kūrinių. Panašiai kaip elektra, dinamitas ir atominė energija.

"Ash meeliu interneta" - nes te... yra pornushkes :D

Brukštelk žinutę