Aš negeriu. O tu? Kodėl?

Kažkodėl manau, kad reklama labai mažai susijusi su tuo, ar alkoholizmas- bėda. Protingoje visuomenėje reklama- tai priemonė parduoti, bet ne skatinti visuomenės degradacijos. Šeimoje turi būti tam tikros vertybės, kad vaikai suprastų, kas yra gerai, kas blogai. Visiško alkoholio nevartojimo niekada nebus. Nors to ir nereikia. Viskas yra gerai, kas daroma su saiku.

Reklamos apribojimas - žingsnis į nepilnamečių apsaugą nuo neigiamą poveikį darančios informacijos. Tačiau aš abejoju, ar nuo ledkalnio bečiaužą pingvinukai labai motyvuoja paauglius pirkti degtinę... Čia ne reklamoje esmė. Esmė aplinkoje. Antireklamos yra, bent jau prieš rūkymą. Tik reikia laiko jai įsitvirtinti. O ir pati visuomenė yra sužalota sovietizmo - juk iš rusų alkoholizmas mums liko... Esmė pasirinkime. Kiekvienas yra laisvas rinktis - rūkyti ar ne, gerti ar ne, "užsimesti" ratų ar ne. Aš geriu. Ką gi, nukryžiuokit mane, kad per savo gimtadienį drįsau išgerti šampano ir surūkyti cigarą..

Pastebejau kad gerimas labiau taps stereotipu. Va sventes giminiu visi sueina, sutempia butelius ir dalinasi gyvenimo ispudziais. Paciai vakar teko isitikinti kad du zmones, isvis skirtingi tiek gyvenimo poziuriu tie issilavinimo lygiu, prie butelio ir kalbos surado. Cia nieko nepakeis nei reklama nei antireklama turi keistis visuomene.

Faina šiknė 2007-07-18 10:28:21 

'Aš geriu. Ką gi, nukryžiuokit mane, kad per savo gimtadienį drįsau išgerti šampano ir surūkyti cigarą..' Nejaugi tu manai, kad mums tai rūpi? Tai [b]TAVO[/b] pasirinkimas ir kenki [b]šiuo metu[/b], manau, [b]tik SAU[/b]. 'Čia ne reklamoje esmė. Esmė aplinkoje.' Ar tikrai? O gal abu dalykai turi įtakos tam?

Na ka galiu pasakyti siuo klausimu. Ash nauduojuosi viena taisykle gyvenime ir niekada ji manes nepvede. Taigi pasigerti gali kiekvienas kvailys bet ishgerti 50 gramu ir daugiau nei lasho ta sugeba ne kiekvienas. Na paiskinsiu kodel kartais gyvenime atsisakymas ishgeri 50g gali izeisti zmogu ipach jaigu tas zmogus yra vyresnis. arba isgerti taure shampano juk sampanas geremas ipatingom progom. Na cia mano asmenine nuomone. reklama Na tarybiniais laikais nebubvo reklamos ar manotekad zmones maziau ruke ar maziau gere. reklama tiesiok yra informacija apie produkta o ji yra teisinga ar neteisinga tai jau cia reklamos kureju ir uzsakovu sazines reikalas.

as manau ,kad gerti alu ir rukyt

Brukštelk žinutę