Ateitis, kurios nebuvo

Turbūt niekam ne paslaptis, jog vakar įvyko Login 2010 konferencija, kurioje antrus metus iš eilės aš dalyvavau nemokamai.

Beje, Login2009 vyko birželio mėnesį, o Login2010 kovą. Žinot, man nepatinka Velykos, nes nežinau kada kitais metais jos vyks. Arnoldai, gal tu galėtum apsispręsti dėl datos?

Kai 2008 metais Arnoldas pamiršo man padovanoti kvietimą, tai visi (ne tik blogeriai, bet ir žurnalistai) rašė "aš ten buvau" (ir viskas). Smagu, kad žmogus greitai mokosi iš savo klaidų. Mes visi puikiai žinome, kodėl man dovanoja kvietimą, o jeigu kas nors netyčia nežino skaitykit toliau, kol suprasit.

PR. Turiu prisipažinti buvau sužavėtas kaip šiemet tvarkėsi viešieji ryšiai. Kaip jie gražiai išsisuko neapdovanodami Kedžio ir neapdovanodami Grybauskaitės, bet vis tiek apdovanodami Grybauskaitę. Fantastika. Iš tiesų nesupratau tik vieno sprendimo. Kodėl rinkimų nugalėtojai buvo paskelbti pirmadieni, o nebuvo išlaikyta intriga iki pat konferencijos. Tokį sprendimą aš pateisinčiau tik dviem atvejais: 1) jeigu bilietų tragiškai neperka, tie kas buvo renginyje tikrai nepatikės tokiu teiginiu ir pačių organizatorių teigimu visi bilietai buvo išparduoti, rodos, antradieni; 2) jeigu grybauskaitės atstovas nenusipirko bilieto ir iki to jo pirkti neplanavo. Gal koks nors profesionalas norėtų paaiškinti tokį sprendimą?

Beje reiktų atkreipti dėmesį, jog pirmą kartą reklaminį spaudos pranešimą išspausdino delfi, vž ir diena.lt, seniau spausdindavo tik alfa.lt

Rinkimai. Jeigu jau pradėjau kalbėti apie rinkimus, tai pratęskim mintį... Ar kas nors pastebėjo, jog skaitytojai galėjo siūlyti kandidatus į tryliką kategorijų, o balsuoti galėjo tik už devynias, tačiau tų kur siūlė liko tik dvi, o kitos buvo nurašytos iš palubinsko? Baltarusijoje tai vadinama demokratija, kaip tai vadinama Lietuvoje aš nežinau...

Ar kas nors pastebėjo, jog Račas supratęs (oficiali priežastis greičiausiai skamba kitaip), kad nepavyks antrus metus iš eilės laimėti metų interneto žmogaus titulo draugiškai paprašė, jog jį pašalintų iš rinkimų?

Kalbant apie pačius kandidatus į metų interneto žmogaus titulą aš vis dar nelabai suprantu už ką jie nominuojami. Aš tikrai nemanau, jog reikėtų apdovanoti Džiugą už tai, kad jis yra nezinau.lt autorius. Bet aš visai sutikčiau, jog reikėtų apdovanoti didžiausio Lietuvos blogo autorių, įtakingiausią Lietuvos blogerį, o jeigu prie tokios priežasties dar pridėjus kokį nors gerą straipsnį, o pas Džiugą, esu tikras, tokį rasti būtų nesunku (tas su Lanva nelabai tiktų)... Kita vertus, kiek metų už tą pačią priežastį galima gauti prizus? Taip pat nemanau, jog reiktų apdovanoti Tadą už tai kad jis Vidmantas, nes tokia logika vadovaujantis jis turėtų laimėti kasmet. Prisipažįstu, jog žiūrėjau jo sukurtus video youtube ir kad kartais paskaitau Ciniką Robertą, tačiau ką tokio Tadas sukūrė 2009, aš neabejoju, jog ką nors sukūrė, tiesiog reikia parodyti tai plačiajai publikai.

Taip pat turiu pareikšti pasipiktinimą, jog nebuvau nominuotas į geriausios nuotaikos puslapio kategoriją. Aš suprantu, jog laimėti šiais metais buvo be šansų, tačiau balsavo 25.000 lankytojų... Jūs man padarote nemokamą reklamą - aš jus pagiriu, kaip sakant ranka, ranką plauna. Argi ne taip?

Čia buvo tokia įžanga apie įvykius prieš renginį, dabar persikelkime arčiau renginio.

Apsauga. Buvau maloniai nugrabinėtas mažiausiai tris kartus. Oficialių atstovų teigimu, tai nebuvo seksualinis priekabiavimas, tačiau jeigu jiems, tai neteiktų malonumo esu tikras, jie nedirbtų apsauginiais. Arnoldai, Login'ą reiktų organizuoti vasara. Supranti, žiema, šalta, daug prisirengęs, nesijaučia to viso malonumo, kai tave grabalioja. Be to dar turi apsauginiams namiokus mėtyti: patikrink žemiau, dar žemiau, šilčiau, šilčiau, o taip, o taip!.

Kad manęs iš pradžių nenorėjo įleisti, nėra ko stebėtis, pasirodo, jog dinamito lazdelių, laikrodinės bombos ir peilio į renginį įsinešti negalima... O kas galėjo pagalvoti? Juk niekur nebuvo parašyta... Nu aš dėl to nesiparinu... BET apsauginis pas vieną merginą rankinuke rado vieną bounty šokoladuką... KARTOJU (delia asobina tupyc i drugich derevenach pridmetov) vieną šokoladuką! ir neleido įeiti. Čia lazda tikrai buvo perlenkta. Per vieną dieną jie prisirinko tiek maisto, kad bomžai švęstų tris dienas. Arnoldai, prieš paleisdamas, pašerk savo šunis... norėjau pasakyti apsauginius... Aš suprantu, kad negalima įsinešti bulvių maišo, bet vieną šokoladuką... Rimtai, Arnoldai, mes juk visi savi (aišku vieni savesni labiau nei kiti), tikrai nemėtysim to maisto niekur. Programoje pertraukos po 5 min, pamatyti norisi viską, valgyti irgi norisi, viduj nusipirkti nieko padoraus neįmanomą, o pornografijai yra internetas... Aš suprantu arenos politika ir panašus bullshit'as, bet... Nu galima kažkaip susitarti, užrišti vieną akį apsauginiui, patepti kažką, niekas tikrai nenori niekam blogo, o kavinių pelnas nuo to tikrai nenukentės. Šitą dalyką tikrai galima kaip nors išspręsti, o jeigu pats nesugalvoji kaip, pasakyk, mes tau padėsim.

Matydamas kokius turtus žmonės paliko prie durų esu tikras, kad ne vienam nuotaika buvo sugadinta renginiui dar neprasidėjus. Parašykit komentaruose, ką ir kiek paaukojot nedraugiškiems arenos dievams saugojanties įėjimą.

Dovanos. Pirmiausiai įėjus į renginį buvau apdovanotas Login "pakuote". Norėčiau paklausti, kodėl maišeliai gaminami iš 15min laikraščio? Aš suprantu ekologiška, gali taip pat panaudoti kaip ir originalų laikrašti... Pavyzdžiui prakūroms.... O jeigu rimtai, tai vienintelė prasmė - reklama, bet kodėl negalima užpaišyti reklamos ant padoraus maišelio? Suprantat, nuėjau aš pasitarti su nykštukais ar man atsitiko nelaimė... Kai praėjusiais metais ėjau pietauti per lietų, tai iš maišelio nieko neliko, šį kartą nelaimė nebuvo tokia didelė ir maišelis atlaikė... Be maišelio dar gavau pieštuką, kurį pamečiau, krizė? Ant tušinukų neužgyvenot? Login užrašų knygutę. Pasiūlymą įsigyti Parex banko kortelę... Užjaučiu visus, kurie įsigijo beveik bankrutavusio banko kortelę ir nelaimėjo telefono. Pasiūlymą laimėti xbox. 100lt google adwords, galioja tik vieną mėnesį, kas nors norit? Analogiškus plojimus (wtf?). Skins.lt 50% nuolaidą, įdomų kiek žmonių pasinaudos nuolaida? Batery skarbonkę. Žurnalų "Kelias" ir "Valstybė" numerius. .eu lipdukus ir du login2010 lipdukus. Argi nežinote, jog tokiems nesubrendėliams, kaip aš negalima duoti lipdukų? Sorry Sepa.

Man įdomu, jeigu jūs žinojote tiksliai kiek yra vietų (bilietų), tai kaip galėjo neužtekti 15min reklaminių šniurelių programai prisiekti? Dar gerai, kad ne ant batų raištelio parišot...

Didžiausias trūkumas. Jeigu nenorit skelbti temų internete, tai mat jas šunes... BET temų pavadinimai nebuvo surašyti, net ir ant dalyvio programos, patingėjot? Iš kur man dabar žinoti kur eiti? Asmeniškai man, pavardės nieko nesako... Organizacijos irgi... Kaip man pasirinkti kur eiti? Mesti monetą ar ką? Čia rimtai didžiausias šių metų Login promuxas.

Tik įėjus akį iš karto patraukė Microsoft Surface stalas - žaidimas. Tai ne toks žaidimas, kurį norėtumėte žaisti namie, bet viešose erdvėse jis gana įdomus. Pati idėja, jog žaidėjas valdo automobilį, taksi ir turi nuvežti žmones į pasirinkta vietą. O didžiuliame ekrane visi gali žiūrėti į 3d pasauli vairuotojo akimis. Pažiūrėkit video apačioje, nes sunku apibūdinti.

Labiausiai gaila Eset (??) persirengėlio roboto, vaikai tokį pamatę tikrai nemiegotų tris naktis.

Neatsibodo skaityti? Tiek prirašiau ir dar nieko apie renginį...

Kaip ir kiekvienas geras renginys šis vėlavo... Nedaug, tik 15 minučių... eee... tikiuosi, čia nebuvo reklaminis triukas?

Džiaugiuosi, jog Arnoldas suprasdamas, kad vėluoja netempė gumos. Bet Omnitel atstovas Darius Maikštėnas turbūt atėjo tiesiai iš Akropolio, nes eidamas spėjo pagalvoti apie globalinį atšilimą bei jo įtaką mūsų gyvenimui, o po to ją palyginti su interneto įtaka mūsų gyvenimui... Dariaus smegenys veikia greičiau nei OmniConnect, per tokį trumpą laiką tiek sugalvoti, tiesiog, einant nuo pirmos eilės iki scenos... Pavyzdžiu tokiam žmogui. Labiausiai įstrigo Omnitel atstovo teiginys, jog interneto negalima apmokestinti, negalima uždrausti, negalima cenzūruoti... Dariau, nenoriu tavęs nuvilti, bet yra tokia valstybė Kinija ir jie tai daro... Žinai ką, pasiimk žemėlapį, ne, ne Lietuvos, o pasaulio, dabar pažiūrėk į Aziją, matai ta didelė valstybė viršui yra Rusija, pažiūrėk žemiau, ne, ten Indija, ne toj pusėje ieškai, va matai ta kita didžiulė valstybė yra Kinija.

Walter De Brouwer - Kaip paversti Lietuvą vienu pažangiausiu technologiniu centru Europoje (jis be bajero taip pavadino savo tema?). Ką aš galėčiau pasakyti apie šitą pranešimą... OSUM! Fantastika. Sėdėjau salėje ir galvojau, jis taip gerai dėsto mintis angliškai, kad rašyti tai ką jis pasakojo lietuviškai būtų nuodėmė, neliktų viso žavesio...

Pagrindinė mintis. Jis teigė, jog jeigu reiktų pasirinkti savo profesiją dabar, tai jis būtų mokytojas, nes šio tūkstantmečio vaikai yra nuostabūs. Paprastam žmogui reikia suteikti 20% tvarkos, kad jis galėtų suprasti 80% likusio chaoso, naujos kartos vaikams užtenka 14% tvarkos. (Labai įdomi pastaba apie žmogaus evoliucija). Vaikams negalima duoti knygų, čia tik senojo požiūrio žmonės mano, jog knygos yra gerai (OMG!!! aš senas!!!) Šešių metų vaikui reikia duoti kompiuterį, smartphone, daugiau televizijos ir filmų. Vaikai niekada nesako, jog knyga buvo geresnė už filmą. Vaikams reikia duoti daug žaidimų, nes žaidimai moko ir stimuliuoja daugybę pojūčių.

Įdomiausia mintis turbūt buvo upgrade or die.

Walter dar bandė papasakoti, kaip Vilnuj tapti pažangiausiu technologiniu centru, tačiau jau buvo išnaudotas pagrindinis laikas ir greitai perbėgant per idėjas, bent jau man nelabai kas užsifiksavo.

Alex Hunter - Prekės ženklų vystymosi ateitis internete. Pranešimą pradėjo parodydamas senovinių, gerų, juokingų, absurdiškų reklaminių plakatų kolekcija, kuri mane tikrai prajuokino, bet viso to esmė, jog dabar tokia reklama neveikia. Žmonės daug labiau tiki draugais, net jeigu jie virtualūs, nei skelbimais ar reklamomis. Dabar viena iš svarbiausių produkto dalių yra žmonės. Kai kalbame apie Steve Jobs visuomet pagalvojame apie Apple. Kevin Rose - Digg, Diggnation nerealus fenomenas: du bičiukai geria alų ant sofos ir kalba apie viską, o sulaukia dėmesio daugiau nei kai kurios televizijos laidos.

Ar aukotum savo reputaciją vardant to ką darai?

Andy McLoughlin - Interneto verslas. Kaip koncepciją paversti pinigais. Andy pasakojo apie tai kaip jis įkūrė start'up ir kaip jam sekėsi vystyti po to. Atsiprašau, jog nesiplėsiu, bet kadangi aš esu buvęs ne viename "Verslauk!" seminare, tai patys verslo įkūrimo ir vystimo principai man jau dešimt kartų girdėti, gal skirtumas tik tas, jog šį kartą pasakojo žmogus, kurio patirtis nesena.

Visi šitie trys pranešėjai buvo iš eilės, todėl salė buvo pilna, įdomu ar daug žmonių susirinko į kitus renginius?

Pietų pertrauka. Ups... tokio dalyko nebuvo, teko pasidaryti. Todėl negirdėjau Nico Perez apie ką jis kalbėjo?

Po pietų pertraukos pagrindinėje salėje buvo gerokai mažiau žmonių, jie išsibarstė po kitas sales ar išviso išėjo iš renginio?

Ilja Laurs - Mobili rinka. Dabartis ir ateitis. (Jis toks pats lietuvis kaip sanis grybs). Ilja pristatė nesenai GetJar užsakymų atliktą tyrimą apie mobiliasias technologijas.Vienas įdomus teiginys: vartotojui nesvarbu ar jūs kuriate internetinę ar klientinę programą, jam svarbu, kad matytų tas pačias ikonkes, prie kurių yra pripratęs. Ir dar vienas įdomus dalykas tai, kad iš mokomos programos autorius vidutiniškai uždirba 2$ iš nemokamos 0.1$, tačiau nemokamu parsiunčiam žymiai daugiau. Asmeniškai manęs statistika nesužavėjo. Čia nebent buhalteriu seminare visi kaifuotų.

Bagdžiūnai, tu su savo trikojais šunimis pristatymo kartelę užkėlei taip aukštai, kad išgirdęs vos pirmuosius pristatymo žodžius buvau nusivylęs ir nebeklausiau... Jeigu gerai supratau temos pavadinimas buvo - kaip žmonės ateitį įsivaizdavo prieš 50 metų. Jeigu aš bučiau skaitęs pranešimą Ignite, tai irgi būčiau pasirinkęs tokią temą.

Dan Rubin - Kaip suderinti svetainės vartotojo sąsajos dizainą su paprastumu ir efektyvumu. Labai įdomi tema, jeigu esate itišnikas, tačiau turbūt daugelis klausytojų žiopčiojo kaip žuvys ant kranto. Dan buvo pasamdytas patobulinti kelių labai negražių, bet pakankamai pelningų (2 mln $/mėn?) svetainių dizainus. Pagrindinė užduotis buvo įvykdyti nedidelius pakeitimus, kad neišbaidyti senų vartotojų, tačiau išspręsti problemas, kurios atbaido naujus vartotojus. Taigi, kalbant grubiai, ką jie padarė, tai paleido paveiksliuką per naršyklę padarydami veikiančio funkcionalumo imitacija tik toje dalyje, kurią testuodavo ir jeigu testavimo metu pamatydavo, jog kažkas būdavo negerai, tai tuoj pat tą vietą perkurdavo ir vėl duodavo vartotojui. Pateikė įdomių pavyzdžių iš patirties kas pagerino ir pablogino vartotojų nuomonę apie svetainę.

Sture Udd - Mobiliųjų kodų taikymas versle ir kasdienybėje. Pristatė jų sukurtą UpCard, naujos kartos vairuotojų teises, kuriose vietoj čipo įdedamas specialus paveiksliukas ir tas paveiksliukas suteikia daug įvairių galimybių: patikrinti teises, pervesti pinigus ir t.t. Šiaip labai jau nuobodus pristatymas, nors technologija turėtų būti įdomi.

Bernhard Mohr - Ateities naujienų portalai: kada vartotojai pradės mokėti už naujienas? Čia buvo 15 min. reklama. Žmogus parodė screenshota naujienų svetainės su melejonu baneriu ir pareiškė, jog tai labai gražu... ya right...

Turiu prisipažinti, jog nesugebu taip ilgai išlaikyti dėmesio. Todėl pasidariau savo smegenims pertrauką.

Workshop. Jūs nepatikėsit kur jie sugebėjo įgrūsti trečią sceną, o aš nesugebėsiu papasakoti... Jeigu trečia scena būtų buvusi Vichy pramogų parke, jinai būtų buvusi arčiau... Kas yra PetPunk? Aš taip norėjau sužinoti, bet tiek daug žmonių prisirinko, kad tiesiog buvo neįmanoma. Ar kartais nebuvo sumaišytos scenos? Gal juos reikėjo leisti į pagrindinę?

Barcamp Rodos, kad visi buvo taip sužavėti PetPunk, kad irgi nesiruošė skirstytis, norėjau, bet nepatekau...

Ignite

Domantas dar žinomas Ežiuko Vilniuje vardu kalbėjo apie internetą. Žmogau, tu visuomet kalbi gerai, tikras profesionalas, tik tavo tema pokalėnam.

Justo tema vadinosi "Triukšmas vs Tyla" - tai buvo pačios ilgiausios 5 minutės mano gyvenime. Čia tas atvejis kai skaidrės sau, o pranešėjas dar skraido. Jeigu apsauga nebūtų atėmusi maisto prie įėjimo, tai tikrai nevienas žiūrovas paslaugiai būtų pavaišinęs. Buvo taip blogai, kad kai kuriems net gi buvo juokinga. Žinot, reiktų daryti cenzūrą, geriau mažiau pranešimų, bet apsieiti be parašų.

Aivaras su Indrė (NK teigimu) pristatė labai crazy idėją. Onytė užsimano žalio šviestuvo kur nors Vilniuje ir paspaudžia Click, kai atsiranda 500 tokiu Onyčių, tai jie pakabina tą šviestuvą. Petras užsimano pasodinti medį rotušėje ir paspaudžia Click, kai atsiranda 500 tokių Petrų, jie pasodina medį. Aš galvoju apie žalią šviestuvą mano kambaryje, esu tikras surinkčiau 500 balsų. Chebra, jūs gerai pavarėt, jeigu čia nebuvo tik prikolas specialiai Login2010 brūkštelėkit man žinutę, aš jums pats parašyčiau, bet jūsų emeilas toks ilgas buvo, kad nespėjau užsirašyti...

Raimondas - dar viena piratavimo istorija. Skaidrėse buvo prirašyta labai daug, nei žodžio neperskaičiau, bet prisijuokiau nerealiai. Ir šiaip žmogau, jeigu jau pasiryžai kalbėti prieš tokią didelę auditoriją, išmok nesiparint. Gal pradžiai reikėjo pasitreniruoti su mažesne? Anyway, aš pats bučiau skaityklę atidavęs tau.

Dr. Lina - Copy Paste visuomenė. Lina, aš tikrai užjaučiu, kad kažkas nuplagijavo jūsų doktorinį darbą, bet jūs pataikėte ne čia. Tokias bezabrazijas galite pasakoti studentams ir paskui juos sukirtinėti per sesija, jeigu sumaišys žodžių tvarką atsakyme. Jūs profesionali pranešėja, bet ne laiku ir ne vietoje.

Darom09 - dar vienas tas atvejis, kur o jūs į skaidres nekreipkit dėmesio. Iš principo tai buvo nemokama Darom10 reklama ir kvietimas prisijungti prie iniciatyvos.

Tomas - 18 patarimų kaip prisijaukinti savo tiklaraštį. Vėlgi labai nervinosi ir vėlgi patarimas pasitreniruoti su mažesne auditorija. Anyway, jeigu jau dalini tokius patarimus, tai koks tavo tiklaraščio adresas? Aš kažkaip neišgirdau.

Ir paskutinis pristatymas, kuris ir laimėjo skaitykle.lt prizą. Mindaugas commonsense.lt papasakojo gitaristo Dariaus istoriją. Praktiškas pavyzdys kaip išsprendė žmogaus problemą.

Iš tiesų aš biški nustebęs, kad laimėjo ne ežiukas. Matot, skaitykle.lt biški susimovė. Padarė balsavimą per mobiliuosius telefonus ir standartiniu nustatymu tapo pirmas pranešėjas, taigi jis turėjo gauti daugybę balsų per netyčią.

Beje, šiemet nebuvo blake.lt Pagrindinėje salėje sakyčiau net gi geriau, kai šone šalia skaidriu įdėjo didžiulį video ekraną ir vis tik turiu pastebėti, jog trūko to bendruomeniškumo. Kai kuriems pranešėjams tikrai reikėjo parašyti, kad jie čiulpia (ypač ignite). Be to sėdėdamas vienoje salėje negalėjai sužinoti, jog kitoje salėje esantis pranešėjas yra jėga ir pabėgti į ją.

Apibendrinam Praėjusiais metais Login buvo grynai reklamščikų renginys. Šiemet nubrėžti jo krypti, gana sunku, jis buvo ne vienalytis. Tarkim Walter De Brouwer su savo pranešimu praktiškai galėjo papuošti bet kurią konferenciją. Alex Hunter - reklamiščikas. Andy Hunter - būsimųjų verslininkų, verslumo skatinimo. Dan Rubin - bet kurią IT konferencija ir net gi PHP konferencija, kuri ne už ilgo įvyks Kaune.

Login nėra gykų konferencija, pamatyti žmogų su laptopu tikimybė ne ką didesnė nei rasti vandens Sacharos dykumoje.

Tos ateities, kurią žadėjo organizatoriai, buvo ne tiek jau daug, arba jinai nebuvo tokia kaip aš tikėjausi.

Tikrai išsakiau ne visas mintis, kurios sukasi mano galvoje, bet nežinau ar daug žmonių norės perskaityti ir tas kurias jau išsakiau.

Ir pabaigai gerbiami organizatoriai, rėmėjai, pranešimų skaitytojai, jūs galite nesutikti su tuo kaip aš tai pasakiau, bet giliai širdyje žinote, jog aš teisus.

Ko mes norėtume. Kadangi Arnoldas jau pažadėjo pakviesti mus į Login2011, tai norėčiau iš anksto išsakyti savo pageidavimus ir tikiuosi, kad jūs prisidėsite prie manęs komentaruose.

Pirma, tikrai nėra būtina atvežti tiek daug užsieniečių. Užtektų dviejų osum pranešėjų ir jiems skirti po daugiau laiko. Tarkim po valandą. Tikrai labai gaila, kai geras pranešėjas turi skubėti ir tiesiog perbėgti skaidres nepapasakodamas daugiau pikantiškų detalių. Taip pat dar kartą gerai pasverti kiekvieną pranešimą, kai kurie lietuviai tikrai sutraukia daugiau žiūrovų nei gali sutalpinti jiems skirtos salės.

Antra, draugiškesnės apsaugos (Aš galvoju, kodėl man apsauga neužkliuvo praėjusiais metais? Turbūt todėl, kad praėjusiais metais aš atėjau pirmas, o šiemet paskutinis.), aš pažadu kitais metais nesivežti dinamito lazdelių į konferenciją, tačiau manau visi dalyviai sutiks, jog, tau Arnoldai, reiktų įteikti, kaip atsidėkojimą, bulvių maišą, kaip mums pranešti dovana pro apsaugą?

Trečia, programa. Ką žiūrėti 80% lemia temos pavadinimas ir 20% pranešėjo pavardė, organizacija. Idealiu atveju programą būtų gerai žinoti bent jau porą dienų iš anksto, blogiausiu atveju tegul jinai būna sukabinta kur nors ant sienos, kad atėję žmonės galėtų pasiskaityti, tai liečia ir ignite, barcamp ar kitus keistus renginius.

Ketvirta, pertraukos. Pirmosios pertraukos gali (privalo) būti 5 min. tačiau po pietų pertraukos (ta prasme po apdovanojimų) artėjant link vakaro žmonės tikrai nesugeba atlaikyti tokio didžiulio tempo bei apkrovų ir reiktų padaryti pertraukas po 10 min. tikrai nepakenktų viena, kita 15 min. pertrauka.

Penkta, daugiau žaidimų, Microsoft Surface tikrai jėga, bet norėtųsi tokių pramogų daugiau, juk rėmėjai galėtų ką nors dar suorganizuoti?

Nuorodos

Login foto

NK Login

NK Ignite

Vytautas apie Login

Įeinant į Login video

Microsoft Surface video

Login video

Piratavimas video

CommonSense ir Darius Bagdžiūnas video

Brukštelk žinutę