Ateitis, kurios nebuvo

Aš noriu google adwordso! :)

PR - na nesąmonė paskelbti laimėtojus prieš renginį. Matyt, reikėjo pasireklamuoti...
Rinkimai - kadangi nei suspėjau laiku pasiūlyti, nei prabalsuoti, tai realiai dzin :)
Apsauga - manęs gerai nepatikrino ir neatėmė nei saldainių, nei šokolado :) Reikia mokėti slėpti :)))) o šiaip ant bilieto, kurį pirkau parašyta, kad negalima įsinešti maisto. Manau, kad tai yra normalu, bet tik tuo atveju, kai kokia 14-15 val dar gali ką nusipirkti valgomo.... nors kažin ar ten ir buvo kas valgomo.
Dovanos - hmm, kelias tai negavau :)) ir raištelis ne 15min buvo, matyt reikia nemiegoti :))) ir išvis turėjau paprašyti, kad man duotų tą laikraštinį maišą...
Didžiausias trūkumas - tiesa, didžiaušias š* tokia programa, kai nežinai pranešimo temos. Man pranešėjai ir jų firmos nieko nesako, tai labai daug laiko sugaišau ir praklausiau kitų pranešimų, nes bandžiau mobilia telefone išsiaiškinti kas kur ir apie ką... Dar ta zip fm salytė ir maža ir toli, nžn ką jie sau galvojo :) reikėjo kitoje pusėje siemens arenos geriau padaryti :D

Šaunus įrašas!

Maišeliai gaminami iš laikraščio, nes toks įspūdis geresnis ir geresnė reklama. Nesvarbu, jog maišelis plyšta. Mano suplyšusį maišelį maloniai pakeitė Login organizatoriai.

Kad 15min pakabukų būtų buvę mažai - aš netikiu. Tačiau mane šokiravo tai, ką pamačiau mesdamas panaudotą vienkartinę nosinaitę į šiukšliadėžę. Kokių 2 maišelių turinys tiesiog išmestas su pakabukais ir pan. Tai kur ta 15min ekologija dabar? ((:

Man tai nepatiko, jog buvo rezervuotos vietos. Bilietų kaina vienoda, bet Tiketa kažkodėl „po default'u“ pardavinėja popierinius paprastus, o ne VIP bilietus. Bet nieko, gi niekas nekontroliavo kur tu sėsies...

„Labiausiai įstrigo Omnitel atstovo teiginys, jog interneto negalima apmokestinti, negalima uždrausti, negalima cenzūruoti...“
Čia jis praskiedė kaip reikalas. Jei taip, tai kam tada apmokestinti interneto planus? Kodėl internetas Omnitel nėra nemokamas?

P. S. Ten su CommonsSense ne D. B., o Darius Gylys buvo - apsirikau iš pradžių, dabar pataisiau.

pow, spėju, kad negavai Batery?

Ernestai, o aš ir galvoju, kodėl tu savo video pavadinai D.B. :)
Ir taip, pakabukų buvo per mažai :) Arba organizatoriai prikolinosi :)
Aš tikrai nesupratau, kodėl ten pusė salės buvo pažymėti kaip VIP.

Beje apie maistą prisiminiau, jog 2007 metais, per pirmą konferenciją Arnoldas dar gi nemokamai ir pietumis vaišino :) Geri laikai buvo :)

NePo: Per pirmas dvi vaišino, per Liutuvos blogerių konferenciją Europoj, ir Blogin - Reval Hotel :)

tas omni atstovas Darius Maikštėnas yra nerealiai nekompetetingas apsimetėlis, kuris tiktai pijarinasi ir pučiasi, o pats visiškai nieko neišmano nei vienoje srityje. Pažįstu jį ir anksčiau verslą darėm. Teko išspirti kaip šuniuką. Liūdna dėl Omnitel kad tokie vadovai vis dar yra. Gal jau nebe ilgam, nes nekompetetingumą turi pastebėti ir Zabulis.

Brukštelk žinutę