Atsargiai!!! Mąstykit ką galvojat!

Busiu atviras, labai atviras: kartais džiaugiuosi, kad nevisos mano mintys išsipildo. Rimtai, ar bent kartą susimąstėte apie ką galvojate? Kai kurie įvykiai mano gyvenime priverčia gerai apsvarstyti savo mintis. Tuomet pradedi tikėti traukos dėsniais, ketinimų galia ir visokiomis mistiškomis būtybėmis.

Šįkart jokių pokštų, visiškai rimtai, viena istorija iš mano gyvenimo.

Kažkada, senai... Maždaug prieš penkis metus aš lankiausi Vilniuj ir su kolegomis klaidžiojome po naktinį miestą. Ir vasarą naktys nebūna šviesios... Taip mums bežingsniuojant aš pakėliau akis į viršų ir virš daugiaaukščio pastato pamačiau kai ką nerealaus – skraidančią lėkštę. Šis įrašas rimtas, jokių skraidančių lėkščių nėra ir nebuvo. Iš tiesų aš pamačiau apšviestą televizijos bokštą – įspūdingas vaizdas. Aš net kelioms minutėms sustojau ir gėrėjausi juo. Tuomet pagalvojau: Turėtų būti nuostabu gyventi prie televizijos bokšto.

Laikas prabėgo greitai. Labai greitai... Kaip jūs manote ką aš dabar matau pro langą?

Ir iš tiesų – tai nuostabu: kiekvieną vakarą tas bokštas vis kitoms. Kartais jis tamsiame dangaus fone, kartais šviesiame... Kartais tarp daug baltų debesų, kartais pilkame fone... Kiekvieną dieną jis vis kitoks, tiesiog stovėk ir žavėkis, grožėkis, gėrėkis... Ką jis man pateiks rytoj? Nežinau... Bet laukiu, nekantrauju...

Šiuo įrašu aš pasakiau apie save, daugiau nei derėtų atskleisti internete, bet tikiuosi verta. Ar kada nors susimąstėte apie mintis, kurios netikėtai virto įvykiais? Galbūt iš tiesų kartais verta sustoti, galbūt iš tiesų kartais verta pasvajoti apie neįmanoma, neįtikėtina gyvenimą? Būkim sąžiningi, prieš penkis metus aš tikrai neplanavau ir nesvajojau atsidurti čia kur esu dabar. Aš tik kelias akimirkas žavėjausi naktiniu televizijos bokšto vaizdu. O dabar... Širdyje neramiai kirba klausimas: o kur aš busiu po dar penkių metų? Nežinau, bet…

Galbūt tai kvaila, bet... Ar mano (jūsų) mintys gali pakeisti, suplanuoti kito žmogaus gyvenimą? Ar mano noras susitikti ir susipažinti su kokiu nors žmogumi gali būti stipresnis už visą kitą pasaulyje?

Atsakymų aš nepateiksiu, tai klausimai jums. Kiekvienas iš jūsų turbūt žino kuo tikėti... O aš... O aš galėčiau papasakoti dar vieną... O galbūt ne vieną panašią istoriją... Kartais aš bijau... Labai bijau... Savo minčių.

Brukštelk žinutę