Ekonomiškas gyvenimas

Šiais sunkiais laikais žmonės stengiasi pirkti daiktus, turinčius ekonomišką rėžimą. Dažniausiai tai toks beveik magiškas mygtukas, kurį paspaudus daiktas atseit taupo resursus, tarkim šaldytuvas ar siurblys taupo elektrą, automobilis – kurą. O kaip iš tiesų? Iš tiesų, tai naujas daiktas, visuomet visokeriopai geresnis už seną. O kaip iš tiesų? Nesvarbu, svarbu tik pats principas – žmogus mano, jog taupo... Aš irgi nusprendžiau taupyti ir įsistatyti tokį mygtuką savo gyvenime. Na kaip mygtuką... Nevisai mygtuką, tiesiog gyventi ekonomiškai ir noriu pasidalinti savo džiaugsmais.

Turiu labai didelį, net 10 kvadratų kambarį. Iš baldų jame yra: paveikslas, palangė, šviesos jungtukas ir miegmaišis. Aš suprantu, jūs esate nustebę, kad tiek daug baldų pas mane kambaryje. Tačiau ir man kažkaip gyventi reikia. Kita vertus aš labai džiaugiuosi atsiveriančiomis didelėmis erdvėmis mano kambaryje.

Virtuvė... Virtuvė yra labiau užkrauta nei kambarys, joje stovi šiukšlių dėžė, šaldytuvas – Minskas (žiūrėti foto) ir mikrobangė. Taip, nei dujinės, nei elektrinės viryklės neturiu. O kam jos reikalingos? Visus patiekalus galima pasigaminti mirkobangėje: pica, popkornas...

Atsidarau šaldytuvą, o ten – pasikorusi žiurkė. Bet tokia nebloga... ta prasme riebi, turbūt, kurį laiką gyveno pas kaimyną. Vakarienei bus mėsytė. Kai pagalvoji, tai egzotišką mėsą, net nekiekvienas ponas sau gali leisti. Prabanga.

Dar keletas patarimų, kaip gyventi ekonomišką gyvenimą.

Vasara labai geras laikas gyventi ekonomiškai. Kadangi šiltą, tai batų ir kojinių nereikia, visur galima vaikščioti basam. Šikpopieriaus irgi pirkti neverta - 15min galima nemokamai gauti kiekvieną rytą. Pro langą mačiau, jog pas kaimyną prinoko obuoliai - bus pusryčiams. Vaisiai ir daržovės labai sveika organizmui ir visai nesvarbu, kad jos užaugintos ant miesto švino. O jeigu dar pridėsime prie pusryčių rytinę mankštą (lipti per tvorą, bėgti), kiekvienas sveikuolis gali pavydėti tokio gyvenimo.

Apskritai vasara galima prisirinkti daug visokių uogų. O jeigu prisirinkus grybų ir juos išdžiovinus, tai galima gyventi ekonomiškai ir rudeni. Kita vertus tikrą žiemą taip pat galima gyventi ekonomiškai, nes nereikia šaldytuvo.

O kaip ekonomiškai gyventi pavasari? Nežinau, bet pavasaris dar toli.

Brukštelk žinutę