Būk savimi. Kuo, kuo?

Tas dalykas filmuose, kur prieš superkonkursą sako "būk savimi" dažnai reiškia, kad veikėjas dievina arba tiesiog labai gerai išmano kurią nors sritį (dėl kurios vyksta konkursas), bet pergyvena, kad yra ne toks geras, kaip jam atrodo. Tai "būk savimi" suveikia, kaip "tu esi tas, kuris tą ar aną sritį šitame konkurse išmano geriausiai".

O jeigu vyksta vakarėlis ir nemėgstantis bendrauti ateina ir jam sako "būk savimi", tai vadinasi jam sako "būk ir toliau nebendraujantis" :D

O tu žinai, koks tu esi?
Žinai, kokios tavo vertybės ir ar jos tikrai tavo, ar primestos išorės.

Tygai, jeigu tos vertybės yra primestos iš išorės, ir aš jas priėmiau, vadinasi jos tapo mano.

Labai daug "vertybių" metamų iš išorės nepriimu.

Apie dispečerius biškį pamelavai :-) . Darbe - taip, nėra emocijų, bet jeigu jau brauki iš sąrašo lėktuvą dėl netyčia pasibaigusio kuro - tada leki iš darbo tą pačią akimirką, nes tai tavo kaltė. Tada jau bet koks žmogus pratrūkti gali :-) .

Apie prisitaikelius... nu veikiau persudei ne prisitaikelius o pavadinkim taip: gyvenime zmones kaip teatre atlieka savo vaidmenis deja del sito "pasaulio, kuris bega begedisku tempu" tai nelabai imanoma, nes tenka savo vaidmeny pries kiekviena auditorija vaidnti kitaip, su kitais "sceninias efektais" ir "rubais". Sakyciau, kad ne tai, kad buk savim, o tiesiog sugebek suprast kitus ir save pateik jiems priimtinoj formoj. Beje tai nera prisitaikymas tai yra kompromisu ieskojimas mano nuomone.

manau but savimi tai:
a) nevaidint
b) nesivarzyt

kiekvienas žmogus turi 3 charakterius: ta kuri jam priskiria kiti, ta kuri jis priskiria sau ir pagaliau...ta kuris yra is tiesu :) (nepamenu kieno žodžiai)

Nepritariu. Buti savimi visiskai imanoma. Mano dauguma pazistamu visada buna savimi ir nesitengia niekam itikti ir viskas yra ok. Todel kai autorius raso kad taip nebuna, tai turbut jis pats yra susivarzes ir riboja savo asmenybe. Sekmes savo paieskose, bet su tokiu poziuriu kazi ar busi laimingas.

patiko, tačiau galima būtų dar giliau knaisioti šią temą (deja, didžiajai daugumai žmonių su ribotomis proto galimybėmis šis straipsnelis taptų visiškai nesuprantamu) :)

Brukštelk žinutę