Darbas ir vergija

Motyvaciniai apmastymai, prieš išsiruošiant į lažą :D ?

Kaip suprast mažiausias našumas? :O Kur parašyta? O tai tai kai emigrantai UK kokiam dirba, kažkaip jais nieks nesiskundžia, dar kaip tik britai patenkinti, kad jų bedarbius išlaiko :)

Šiaip manyčiau, kad požiūris į darbą irgi priklauso nuo charakterio tipo :) Vieniem žmonėm, reikia taisyklių, botagėlio, kad kažkas lieptų kažką daryti, nes patys savaime nežinotų ką veikti. Kiti - sugalvoja sau patinkančių veiklų ir efektyviai jas atlieka be jokių botagėlių ;)

Našumas tikrai pas tautas skirtingas, tą gerai jaučia tie, kurie dirba su užsieniu. Pvz., vokietis visada viską atliks laiku, pasakė - padarė, pažadėjo - padarė. Italas sakė - tai čia tik galvojo garsiai, pažadėjo - tai čia tik planavimas buvo, o ne galutinis apsisprendimas :)

lost in space 2012-08-17 13:23:40 

Kuo darbo našumas susijęs su darbo valandom? Taip, jeigu iš vergvaldiškos pusės pažiūrėsi, kadangi už tą patį užmokestį galima žmogų išsunkt ne 8 valandas, o visas 12, su viena 15 min. pertrauka, tai našumas bent jau teoriškai (pinigo kiekiu) turėtų padidėt? Deja, bet našumo formulė visai kita. Plius darbo našumas didėja ne tik dėl motyvacijos - darbo įrankiai, tobulinimasis. Iš kur bus investicijos į įrankius, technologijas, darbo našumo didininimą, kai galima už 600 Lt paimt 12 val. ariančią papilodmą porą rankų?

Brukštelk žinutę