Devyni metai internete

Sunku patikėti, bet ši svetainė gyvuoja jau devynis metus. Tradiciškai, geriausius visų laikų straipsnius sudėjau į PDF jūsų parsisiuntimui. Pats skaičiau ir jums rekomenduoju.

Kartu su gimtadieniu daugybė pasikeitimų. Smulkių, simbolinių. Visų pirma dizaino spalva – šviesesnė. Jeigu pastebėsite kokių nors keistų dalykų, dėl šito pasikeitimo, rašykit - taisysim.

Kitas pasikeitimas – nuorodos. Man nusibodo labai ilgos nuorodos, todėl aš paėmiau ir numečiau jas. Ar dėl to gausiu baudą iš google? Nežinau, galiausiai juk rašau žmonėms, o ne paieškai.

Trečias dalykas. Svetainės gyvavimo pradžioje mėgdavau surinkti nuorodas į įvairius straipsnius ar įdomius puslapius ir juos publikuoti. Kaip manote kiek tų nuorodų vis dar veikė po penkių metų? Nežinau, tingėjau tikrinti. Tiesiog ištryniau visus straipsnius, kuriuose galimai buvo daug nuorodų į neveikiančias svetaines. Turbūt reikėjo pratrinti daugiau, bet tiesiog tingėjau skaityti, kokias nesąmones prirašiau anksčiau...

Beje, tarp ištrintų straipsnių buvo ir mano blogosferos reitingai. Norite žinoti, kas ilgiausiai rašantis blogeris ant Lietuvos? Mano žiniomis tai šis žmogus, po jo seka ponas Zuokas. Rodos, artimiausiu metu netapsiu ilgiausiai rašančių Lietuvos blogeriu.

Ketvirtas dalykas. Ilgai galvojau kaip padaryti knygų reitingo ikonėles aiškesnes. Vietoj senų balvonų, dabar bus benzo kolonėlės, teoriškai turėjo būti mažos knygos, bet kai stipriai sumažini pasidaro į knygas nepanašu. Nežinau ar tai galutinis variantas ar dar keisis. Pakomentuokit kaip jums.

Paskutiniu metu daug galvojau apie ateitį ir ką norėčiau veikti, kol kas nenorėčiau apie tai kalbėti plačiau, tačiau tai neabejotinai įtakos ir šio puslapio turinį. Jeigu man pavyks, tikiuosi jums patiks, o jeigu ne... tuomet turėsime tą patį ką turime dabar.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)