Eksperimento rezultatai: kokį gyvenimą renkatės?

Pirmas NAX ;] Taip ir galvojau, kad kažkas čia ne taip..

Jeigu pažiūrėtumėm kitu kampu, tai galbūt ir gerai, kad kai tau blogai, visi bėga tave guosti ir reabilituoti. Jeigu tu laimingas, tai tu ir be kitų būsi laimingas, bet jeigu tau sunku, tai tauta gali tau padėti :)

Nepo, prisijunk prie BLOGas.lt ir būk prie chebros :-)) tiesą sakant, pastarasis tavo įrašas buvo labai vaizdingas ir kažkuria prasme man patiko. Patiko ne kaip blogo įrašo vienetas, o kaip meninis kūrinys. Eksperimentas pradžioje atrodė man kiek per daug drastiškas skaitytojų atžvilgiu, tačiau perskaičius išvadas dedu pliusą :) +

Che.. :) As tai lieku prie savo versijos - Bizuuno tau! :D Beje, is kur traukei, kad man puse metu nesiseka? vai vai.. neatidziai neikainojamuju skaitytoju komentarus perzvelgineji :P Jo jo.. demesio visgi uzsitarnavai ;)gal kada..

bet vis tiek pasiimk atostogas :) tai tik padarys tave dar laimingesni :) p.s. po sio straipsnio pasijutau kaip eksperementinis triusiukas -__-

Hehehe :) Kažkas ėjau per blogas.lt ir klausiau žmonių ko jie tokie depresuoti. 90% apie tai, kaip "šiandien man nelaimė" :) Žmonėms trūksta cinizmo.

Gerai, kad nepatikėjau tuo "blogadieniu".. Kažkaip tau nebūdingas įrašas..

Sure, Nepo at his best :)

:) Jo. Bet patikėti tikrai galima. Pažįstu žmogų, kuris iki šiol gydosi nuo depresijos. Jūs tikrai nenorėtumėt patirti, ką reiškia bendrauti su tokiu žmogumi. Taip sunku susikalbėti ir taip negerai veikia, kai matai kaip tas žmogus elgiasi ir girdi, ką kalba. O kodėl žmonės rašinėja daugiausia blogus dalykus tai paaiškinti labai paprasta. Kai blogai, ieškai kaip visą š išlieti lauk (dažniausiai tai daroma labai nevykusiai). Kai gerai, tiesiog džiaugiesi, mėgaujiesi su šalia esančiais ir nerašinėji internete apie tai, negaišti tam laiko (dauguma bent negaišta). O atlyginimai tikrai maži :) Euforijoj kaip viskas čiki skęsti irgi gal nereik :)

Brukštelk žinutę