Filmai. Antano angelai

Taip, jūs atspėjote šį kartą aš blevyzgosiu apie Čarlio angelus. Tiesiog pagalvojau, kad Antano angelai geriau skamba, o gal ir ne.

Čarlio angelai, tai trys žavios merginos, kurias samdo milijonierius Čarlis, atlikti įvairioms užduotis.

Juos pasamdo pagrobto kompiuterinių technologijų firmos vadovo draugė. Pagrindinis įtariamasis, anot Čarlio, konkurentinės firmos vadovas. Taigi laikas angelams imtis darbo ir parodyti savo talentus. Visas atrodo labai parasta, bet kaip yra išties?

Pirmasis etapas. Patekti į įtariamojo firmą ir surasti pagrobėjus. Reikia pasakyti, kad merginos gerai maskuojasi, be to pagalbą darbui atlikti pasitelkia netik savo žavesį, bet ir naujausias technologijas. Dantis-mikrofonas, nuostabi technologija, kad draugai geriau girdėtų ką priešai kalba praverstų būti įsižiojus...

Filme gausu specialiųjų efektų, muštynių, lenktynių ir gražių merginų. Žiūrėdami filmą galite užmiršti fizikos dėsnius, kaikurie priešininkai yra įtartinai nemirtingi. Ar man tik pasirodė, ar visi vyrai yra kvaili? Nieko nepagalvokit, aš vis dar apie filmą.

Man kaip kompiuterių specialistui iš kilo toks klausimas: kodėl prie superslapto pagrindinio firmos kompiuterio gali prieiti tik du firmos direktoriai? Ką veikia vargšai adminai toje firmoje? Negi direktoriai tokie protingi, kad patys viską prižiūri ir tvarko? Ir dar antras klausimas: kodėl prie to superkompiuterio užrakinto po 10 spinų ir retai aplankomo veikia dešimt monitorių? Firma neturi kur pinigų dėti ar kaip?

Beje, dar nepasakiau svarbiausio dalyko: niekas nežino kaip Čarlis atrodo ištikrųjų.

Kaip filmo pradžioje pasako viena iš angelų: dar vieną praėjusio dešimtmečio serialą pavertė filmu.

Mano vertinimas:

- Užmirškite tai ką sakiau. Neieškokite prasmės. Atsipalaiduokite. Mėgaukitės. Geras filmas.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)