Filmai. Apie jas ir juos

Vyrai neina į tualetą kartu. Jie nesikalba, kai atlieka reikalą ir nežiūri vienas į kito... "Jūs nežinote ką prarandate" - pasakė Džeikas, vaikinas prieš kelias dienas dar buvęs mergina.

Ne, tai nėra filmas apie trasvestitus. Atvirai kalbant, manęs visai nevilioja filmai apie, nepabijokim to žodžio, pederastus, nesvarbu kiek lokių, adatų ar Oskarų jie yra gavę.

Filmo scenarijus labai paprastas - viena mergina, per klaidą, kompiuterinių technologijų parodoje pavirto vaikinu. Tiksliau, savo svajonių vaikinu. Ką jai daryti? Juk neisi namo ir nepasakysi: mama aš laikinai pabusiu vaikinu. Dar įdomiau, kad jis vis dar mąsto ir kartais elgiasi kaip mergina. Filmas, verčia susimąstyti, kokie dideli skirtumai yra tarp dviejų lyčiu. Juokauju. Filmas tikrai nieko neverčia, o tuo labiau mąstyti. Jis iš juokia merginas, tikinčias burtais ir vaikinus pasakojančius apie savo naktinius žygius.

Neskaitant to, kad režisieriaus nuomone, negalima išvengi kaikurių nešvankybių susijusiu su lyčių skirtumais, filmas tikrai šauni šiuolaikiška komedija jaunimui. Lietuviškai filmas pavadintas "Tobulas antrininkas", bet jūs niekada neatspėsit kaip tas filmas vadinasi originalo(anglų) kalba - "Virtual Sexuality".

Mano vertinimas:

- šis filmas turėtų patikti "Bendrabutis aukštyn kojom" ("Dorm Daze") ir "Amerikietiškų pyragų" gerbėjams. Tiesa, palyginus su "Amerikietišku pyragu" šis filmas tik grietinės kremas ant pyrago viršaus, na, bet spręskit patys.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)