Filmai. Ateiviai nusileido Japonijoje..

Taip. Ateiviai nusileido Japonijoje 2002 metai. Na, bent jau taip teigia filmas "Sugrįžusi iš ateities"(Returner).

Filmo siužetas banalus kaip reta: ateityje žemę baigia užkariauti ateiviai ir vienas žmogus siunčiamas į praeitį, kad pakeistų ateitį. Taip jau atsitiko, kad neliko kam vykti tik mažai mergaitei. Na, kaip mažai? Nevisai mažai - paauglei. Čia, aišku, nebūtų filmo, jeigu ta mergaitė nebūtų papuolusi į glėbį superherojaus, kuris tuo metu kovojo su super blogiečiu.

Kai pristačiau taip filmo pradžia, matyt, visiems filmo eiga tapo žinoma? Jeigu ne pasakoju toliau, nusileido ateivis, vėliau jis pateko į super blogiečio rankas, geniečiai puolė ateivio gebėti. Ateivis išgelbėtas, jis atiduodamas savo tautiečiams ir visi ilgai ir laimingai gyveno. Na, nevisai taip, bet koks skirtumas?

Filme tikrai nepagailėjo specialiųjų efektų. Ir kai kurie jų buvo tikrai įspūdingi.

Filme man nepatiko veikėjų nemirtingumas, susprogdinai - tegul guli negyvas, tai ne keliasi dar, mat, jam pašaudyti reikia.

Kodėl žiūrėjau filmą? Anonse buvo parašyta, kad filmas panašus į Matricą. Tas kuris iš drįso taip parašyti po mirties degs pragare. Juokauju. Tas, kuris taip parašė, matyt, Matricą žiūrėjo per savo senąjį šiliuką, nespalvotai ir dar be garso! Jeigu paanalizavus po padidinamuoju stiklu, tai panašiu dalyku galima laikyti, tai kaip filme išvengia kulkų, tačiau tai vyksta visai dėl kitų priežasčių ir naudojant tam tikrus ateities prietaisus...

Mano vertinimas:

- žiūrėti galima, bet tai nereiškia kad būtina.

Brukštelk žinutę