Filmai. Jei Batmanas būtų kinė...

Jeigu Batmanas būtų kinė jis vadintųsi "Silver hawk". Vakar žiūrėjau šį filmą. Tai istorija apie moterį pasislėpusia po kauke ir kovojančia su blogiu. Deja, kova su blogiu, kuri nesiremia įstatymais, nepatinka tvarkos saugotojams ir tuo pačiu demoralizuoja policija, todėl sugauti Sidabrini vanagą, siunčiamas geriausias policininkas Rich Man. Taip jau sutapo, kad tuo pat metu pasaulį ruošiasi užvaldyti didelis blogietis Alexander Wolfe, pasitelkdamas naujausius mobiliuosius telefonus, jis ruošiasi kontroliuoti žmones(Kas galėtų paneigti, jog tai nėra daroma dabar?).

Filme gausu naujausių technologijų ir specialiųjų efektų. Taip pat neapsieta be rytų filmas būdingų kovos menų demonstravimo. Rodos filme ginklu nesinaudojama išviso... Na, tik lazdomis.

Tačiau ne viskas auksas kas auksu žiba. Filme man nepatiko netgi keletas dalykų. 1) Negi Honkonge 90% policininkų moterys? Jei taip, kraustausi ten gyventi. 2) Mušasi blogiečiai ir geniečiai, blogiečiai stipriai gauna, bet staiga Sidabriniui vanagui muštis nusibosta ir ji sako "eikit". Ir visi laimingi išsiskirsto. 3) Viskas aplinkui griūna, dega, sproginėja, žodžiu, ekranas baltas nuo specialiųjų efektų, bet paaiškėja, jog griūna tik pastato rūsys, o viršutiniai jo aukštai stovi kuo tvirčiausiai. 4) kulminacinis epizodas apie, kurį reiktų pakalbėti atskirai.

Kulminacinis epizodas. Blogiukai beveik sumušti ir kompiuteris skaičiuoja laiką, kai išsius specialų pranešimą. Visi pašiurpia, niekaip negali sustabdyti laikrodžio, nes reikia nuskaityti blogiečio akių rainelę. Hm... Galbūt aš apie kompiuterius žinau perdaug, bet kas trukdo ištraukti koki nors kompiuterio laidą? Jus man galit aiškinti kiek norit, kad ryšis eina per palydovą, bet tarp kompiuterio ir palydovo turi būti kažkoks laidas. Na gerai, laido jums rasti nepavyko, tai kodėl nepabandžius ištraukti kito laido - elektros? Tik nereikia man aiškinti, kad jų kompiuteriai palaikomi saulės elektros energija.

Mano vertinimas:

- filme nesitikėkit daug logikos, ar fizikos dėsnių, bet žiūrėti galima.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)