Filmai. Game Over

Game Over. Filmo pavadinimas nelabai kaip nuteikė. Vien prisiminus Kalniečio dalį, kuri lietuviškai buvo išverta lygiai taip pat - žaidimo pabaiga, nukratė šiurpas, bet juk čia Šnipų vaikučiai 3!

Prieš pradėdamas dar užduosiu vieną klausimą: kaip pavadinti filmą, kuriame specialiųjų efektų yra daugiau negu daug? Būtent taip, nes didžioji filmo dalis vyksta pasaulį užkariavusiame vaikų žaidime. Taip pat negalima nepaminėti ir šio žaidimo autoriaus pagrindinio blogiukio - Sylvester Stalone. Nuostabus aktorius, nuostabus vaidmuo, kaip gi galima nesižavėti tokiu blogiuku?

Filme gausu humoro, pasityčiojimų iš filmų standartų bei žaidimų. Neneigsiu, kad yra ir kvailokų epizodų. Bet vis tik tai nuostabus filmas ir kaip sakė pabaigoje: "čia nesvarbu kas laimi, o kas pralaimi, svarbu - kaip tu žaidi". Čia manęs negeimeriai turbūt nesupras, taip jiems ir reikia.

Mano vertinimas:

- jūs galite nesutikti, bet kada paskutini kartą pažiūrėję filmą pasakėte sau: "tai buvo geras filmas! Tai buvo nerealiai geras filmas"? Šiame pasaulyje, kai kiekvieną dieną televizija skalbia jūsų kaimynų apatinius baltinius, kur šaudo, gaudo ir prievartauja, netiek ir daug filmų nuo kurių širdis užsipildo gerumu ir šiluma. Po kurių tu atsistoji laimingas su šypsena ir pasiryžęs nuversti kalnus, kad pasaulis būtų geresnis. Tai buvo geras filmas.

PS. Paskutinį kartą "tai buvo geras filmas" sakiau pažiūrėjęs Kventino Tarantino "Bulvarinį skaitalą", maždaug prieš porą savaičių.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)