Filmai. Meile Džeki Čanui

Kadangi visi kanalai siūlė sutikti naujuosius su Džeki Čanu, tai aš ir pasirinkau filmą, kuris man buvo nematytas - "Nuostabioji" ("Bor lei jun"). Keista filmas nenaujas - 1999 metu, o vis dar nematytas.

Tai pasakojimas apie vieną taivanietę, kuri rado jūroje buteli su rašteliu "atvyk" ir iškeliavo į Honkongą. Bet atvykus į vietą pasirodė, jog tą raštelį vienas gėjus parašė savo draugui. Tačiau nuotykiai tik prasideda, kadangi toji moteris, susipažino su Čanu, milijonus uždirbusiu iš šiukšlių.

Kaip ir kiekvienas filmas su Džekiu, taip ir šis neapsieina be gražių muštynių ir įvairių triukų. Tačiau šis filmas priešingai nei kiti, rodos, iki muštynių buvo pritemptas specialiai. Filme pagrindinis konkurentas iškviečia Čaną į dvikovą, bet vietoj savęs pasiunčia kovotoja iš užjūrio, kuris beje yra žemesnis ūgiu.

Pats filmas tai žavi meilės istorija, kuri galėtu apseiti ir be muštynių. Priešingai, nei daugelis kitų filmų su Džeki Čanu šis yra gerokai ištęstas, bet visos meiles istorijos yra ištęstos, argi ne?

Mano vertinimas:

- jeigu esate meilės istorijų fanas, šis filmas kaip tik jums.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)