Filmai. Star Trek vs Babilon5

Prieš porą mėnesių aš jums siūliau pažiūrėti filmą „Star Wreck: In the Pirkinning“. Pagaliau man atsirado laiko pačiam pasižiūrėti filmą ir norėčiau pasidalinti įspūdžiais.

Iš ateities su savo įgula patekęs kapitonas Pirkas negali nusėdėti Žemėje be darbo, ir nusprendžia atstatyti savo laivą. Radus palaikymą pas Rusijos prezidentą darbai vyksta greičiau. Prezidentas netgi apsiima pamokyti armiją. Sukūrus laivyną pagal ateities technologija Pirkui neiškyla problemų užkariauti visą Žemę. Taip jis tampa imperatoriumi Pirku. Tapęs imperatoriumi Pirkas nusprendžia, kad laikas pasiieškoti Žemei naujų kolonijų. Proga pasitaiko visai netikėtai, kai neatpažintas laivas išskrieja iš hypererdvės.

Šis filmas tai garsių serialų „Star Trek“ bei „Babilon5“ parodija. Laivų modeliai paimti iš šių filmų, uniformos irgi panašios. Filme gausu specialiųjų efektų, gražu žiūrėti laivų mūšio scenas. Autoriai nestokoja humoro jausmo, nors kai kartais situacijos atrodo labai kvailos ir nejuokingos. Dalį komiškų situacijų savo kvailais poelgiais sukelia pats Pirkas.

Pagrindinių filmo trūkumu pavadinčiau – tai, kad jis įgarsintas suomių kalba ir angliškai pateikti tik titrai. Taip pat manyčiau, jog žmonėms nemačiusiems nors vieno iš mano išvardintų serialų filmas greičiausiai atrodys nesuprantamas ir kvailas. Man pačiam labai gaila, kad aš esu matęs tiek nedaug „Star Trek“ dalių.

Mano vertinimas:

– negaliu įvertinti vienareikšmiškai, kartais jis labai kvailas, bet „Babilono5“ fanams norėčiau pasakyti, jog scena su vorlonu verta to, kad žiūrėtumėte visą filmą.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)