Gyvenimas tai?

Gyvenimas tai? Su kuo jūs palygintumėte savo gyvenimą?

Pabandysiu padėti.

Gyvenimas – tai karas. Visi nusistatę prieš jus. Visi stengiasi jus sumušti, pažeminti, nugalėti, arba slapta dirba, jūsų priešams ir šnipinėja, tai ką jus darote, o po to parduoda tą informaciją. Kiekvieną dieną, jūs jaučiate kraujo kvapą, kiekvieną dieną, nauji taktiniai manevrai stengiantis įgyti nedidelį pranašumą. Arba jie jus arba jūs juos.

Gyvenimas – tai sesija. Jums reikia sunkiai mokytis, viską iškalti ir po to laikyti egzaminą. Mokytis visokį šlamštą, kuris visai neįdomus, nes kitaip jūs neišlaikysite egzamino. Jeigu suklysite, gausite skolą, o už skolas reikia mokėti... krauju. Taip kad mokytis, mokytis, laikyti egzaminą ir vėl mokytis.

Gyvenimas – tai žaidimas. Visų pirma, tai pramoga. Visi pradedame pirmame lygyje, ir jeigu žaidžiame sėkmingai pereiname į kitą, jeigu ne, tai visuomet galime žaisti tame pačiame lygyje. Bet pats geriausias, dalykas, jog pačiu blogiausiu atveju, visada gali pradėti viską nuo pradžių, tereikia paspausti „restart“ mygtuką.

Gyvenimas – tai scena. Gyvenimas, tai vaidinimas, jūs esate scenoje, o jus nuolat stebi nematomas žiūrovas, todėl reikia visuomet gerai atlikti savo rolę, todėl visuomet grimas turi būti gerai užtepliotas, o emocijos tikros. Jeigu jūs vaidinsite neįtikinamai, nematoma žiūrovui, jus atleis ir į sceną pakvies kitą žvaigždę.

Gyvenimas – tai tango. Be abejo, vienas čia nieko nenuveiksi. Labai svarbu meilė ir aistra. Geras atlikimas ir pilnas partnerio supratimas. Puošnūs drabužiai, elegancija ir muzika. Visa tai susideda į vieną - vienas partneris papildo kitą, nes kitaip žlugs abu.

Metaforų galima sugalvoti ir daugiau, tačiau šią galimybę aš paliksiu jums. Net, jeigu jums pasirinksite tokį patį teiginį, kaip siūliau aš - nebūtinai reiškia, kad jo apibrėžimas sutampa su maniškiu. Tai kas jums yra gyvenimas?

Man, gyvenimas – tai žaidimas.

Brukštelk žinutę