Gyvenimo greitkelio muzika

Pakeitęs gyvenamąją vietą aš gana greitai priaugau papildomus 5kg svorio (šiuo metu visus 10). Kas pasikeitė? Galima diskutuoti apie daug mistinių ir realių dalykų, kurie skiriasi: maistas, mankšta... Tačiau mano atsakymas, kad pasikeitė tik vienas dalykas, ir turbūt jau visi puikiai žinote koks, nes šios dienos tema – muzika. Taip tikrai, pasikeitė muzika. Sako dėl skonio nesiginčijama, bet aš vis tiek norėčiau paklausti: ar klausote teisingą muziką?

Muzika labai įdomus dalykas, net jeigu mes jos neklausome atidžiai, net jeigu jinai groja tik fone, vis tiek įtakoja mūsų nuotaiką, savijautą, mintis. Mes labai dažnai linkę pasirinkti muziką pagal savo nuotaiką, taigi muzika dar labiau sustiprina mūsų emocinę būseną. Gal norite atlikti paprastą eksperimentą? Pabandykite klausyti išvien liūdną ir lėtą muziką. Kaip jūs manote kas atsitiks tuomet? Po kurio laiko jūs pastebėsite, kad apniko niūrios mintys, ir kad pasaulis staiga pasidarė blogas. Jeigu nenorite lengvo eksperimento pasiūlysiu sudėtingą: kai jūs jausitės blogai, pabandykite pasileisti greitą ir linksmą muziką. Ei, žmogau, stabdyk arklius, man liūdna, aš negaliu klausytis linksmos muzikos.. Ar kada nors pagalvojote, kad kai jums liūdna sąmoningai ar ne, bet vengiate greitos ir linksmos muzikos?

O aš myliu greitą ir linksmą muziką. Klausydamas tokių dainų kaip „Hell yeah“ arba „All the small things“ aš negaliu nusėdėti vietoje, aš noriu rėkti dainos žodžius ir šokinėti į visas puses. Tos dvi dainos tik pavyzdys, sąrašą galima tęsti: „One fine day“, „Come with me“, „Never stops, never rests, never sleeps“... Muzika... Ji ne tik įtakoja mūsų elgesį, ji padaro daug daugiau. Deepak Chopra sako, kad mūsų kūno ląstelės prisiderina prie aplinkos rimto t.y. prie muzikos ir vibruoja tokiu pačiu dažniu. Nežinau, kaip patikrinti ar jo žodžiai tiesa, bet kai ką pastebėti labai nesuku: prie greitesnės muzikos - širdis plaka greičiau. Ir ne tik širdis, visi kūno procesai vyksta greičiau: greičiau suvirškinamas maistas, greičiau organizmas pasisavina naudingas medžiagas. Visas gyvenimas vyksta greičiau. Norite numesti svorį? Klausykite greitos muzikos. Norite priaugti svorio? Klausykite lėtos muzikos.

Anksčiau diena iš dienos aš klausydavau greitą muziką ir niekaip nesugebėjau priaugti net vieno kilogramo. Dabar greitos muzikos klausau retai ir... rezultatas matosi ant svarstyklių akivaizdžiai. Atrodo pats laikas pasigarsinti imtuvą ir palinksminti kaimynus greita muzika.

„Hell Yeah“.

Brukštelk žinutę