Gyvenimo greitkelio muzika

Klausau įvairios muzikos - ir lėtos, ir greitos. Kaip neauga svoris, taip neauga :)) Čia pas tave priaugo turbūt dėl to, jog daugiau kavinėse valgai. Na, o kad nuo muzikos priklauso nuotaika ir kt. tai tikrai. Beje, ką nors skaitant, mokantis ir pan. siūlau klausyti klasikinės muzikos.

Gal asterisk teisus? Kai pradėjau dirbti ir pradėjau valgyti valgykloje, svoris pastebimai padidėjo. Nors klausau visokios muzikos :) Aišku, tavoji teorija įdomi. Bet kaltas vis tiek tas kavinių maistas ;) O gal ir šiaip sėlesnis pasidarei?..

Nors be muzikos iš esmės negyvenu, bet kad gali tokią įtaką nė pagalvojęs nebuvau (išskyrus poveikį nuotaikai). Reikės dabar pasikankinti, padepresuoti su liūdna muzika ir gal turėsiu idealų KMI :-)

Užtikrinčiausias būdas prisiauginti lašinukų yra dirbti sėdimą darbą, važinėti automobiliu, nesportuoti, valgyti bet kuriuo metu bet kokį maistą ir kada papuola ir dirbant nuolat užkandžiauti (stresinei būsenai mažinti). Dar pietums geriausia būtų užsakinėti picas tiesiai į ofisą. Nereiks nė muzikos.

Nu sorry, bet cia visiskai nusisneketa :]. Ne muzika cia kalta, matyt kazkas keitesi tavo gyvenimo bude.

Brukštelk žinutę