Idealus gyvenimas

Leiskite paklausti, koks būtų jūsų idealus gyvenimas? Būtų labai įdomu pasikalbėti su žmonėmis, kurie jį jau gyvena.

Ši mintis man atėjo labai netikėtai, tiesiog negalėjau nepasidalinti su jumis. Bet prieš tai noriu užduoti dar vieną klausimą: ar esate ragavę kaktusų sulčių? Niekada nemaniau, kad tokį daiktą galima iš viso nusipirkti, o dabar jis guli mano šaldytuve. Nelabai tikiu, jog mane skaito, bet vis tiek noriu padėkoti vienai merginai, kuri pasakė, jog tokį daiktą kaip kaktusų sultys galima nusipirkti. Netikėta pažintis, maža smulkmena, kuri dabar padarė mane laimingą.

Taigi, sėdėjau aš patogiai įsitaisęs fotelyje, kojas užsikėlęs ant pufiko, rankoje laikiau stipriai atšaldymo žalio gėrimo stiklinę, lengvai ją skalandžiuodamas ir gurkšnodamas mažais gurkšneliais, žiūrėdamas pro neužtrauktą langą į tamsų dangų, fone grojant kažkokiai ramiai muzikai pagalvojau: ech, tai idealus gyvenimas, ideali akimirka. Ir taip staiga nusprendžiau, jog turiu pasidalinti savo džiaugsmais ir pojūčiais su jumis. Tuomet prisiminiau, jog vieną kartą apie tai sakiau. Tiek nedaug reikia kad žmogus būtų laimingas.

Leiskit man dar papasakoti apie idealų darbą. Tikiuosi viršininkas neskaito.

Tai buvo praėjusią savaitę. Aš sėdėjau didelėje patogioje kėdėje, vienoje rankoje laikiau karštos arbatos puoduką, kitoje pelę. Lėtai gurkšnodamas arbatą, žiūrėjau į kompiuterio ekraną, ir ieškojau kode klaidų. Nuo karštos arbatos aprasojus akiniams, nelabai ką galėjau sužiūrėti todėl savęs paklausiau: kokia galėtų būti ideali diena? Galite vadinti mane gyku, programišiu, hakeriu, kompiuderatu, nesvarbu. Tai idealus darbas, ideali akimirka. Dėl tokių akimirkų verta gyventi. Ir žinote ką aš jums pasakysiu? Idealiu akimirkų vis daugiau ir jos ateina vis dažniau.

Ačiū, kad skaitote.

Brukštelk žinutę