Pasimetęs

Nežinau nuo ko pradėti… Sėdžiu prie kompiuterio ir smaksau į monitorių, kaip blondinė iš kaimo įstojusi į informatiką, per pirmąją paskaitą... Atrodo tas dalykas turi kažką bendro su kompiuteriais...

Pasirodo ir man taip būna, jog reikia ieškoti žodžio kiauroje kišenėje...

O viskas buvo taip. Atsisėdau prie kompiuterio ir pasakiau, jog paprašysiu labai šaunų įrašą į savo saituką... Pradėjau rašyti ir pagalvojau... šitą aš jau tikrai kažkur rašiau... Esu tikras, jog rašiau, tačiau neprisimenu kur... Bėda. Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog turiu ne vieną puslapį ir visus juos reikia atnaujinti!

Visuomet pagalbos galima kreiptis į orakulą, norėjau pasakyti Google, jeigu tu kažką rašei, jis žinos... Deja, šiuo atveju tai nepadėjo ir aš pradėjau galvoti kodėl?

Aš mėgstu sakyti, jog geros temos/pasakojimai turi subręsti, sunokti galvoje ir tik tuomet gali išvysti pasaulį. Retai rašau ekspromtu, neapgalvojęs.

Klausimas: ar gali taip būti, jog smegenys mane apgauna? Kadangi aš kuris laikas nerašiau, tai turėjau daug laiko apgalvoti visą tekstą nuo pradžios iki galo, kabelio tikslumu... Ar gali taip būti, jog smegenys, taip galvodamos apie gerą įrašą galiausiai patikėjo, jog aš jį iš tiesų parašiau?

Kažkur skaičiau, kad smegenys nemato skirtumo tarp tikro, susapnuoto ir įsivaizduoto dalyko. Taigi jeigu ką nors įsivaizduojate pakankamai detaliai, galiausiai tai jūsų smegenims tampa tikra. Gal kas nors bandėte?

Šiandien aš neesu pasirengęs leistis į gilias filosofijas...

Jeigu aš vis dėlto tą temą jau parašiau, tai kodėl negaliu jos rasti? Jeigu neparašiau, tai kodėl manau, kad parašiau? Ar kas nors gali man padėti?

Brukštelk žinutę