Ieškote gyvenimo tikslo?

Aš manau, kad jau suradau savo tikslą. Mano manymu gyvenimo tikslas yra pagaminti, užauginti ir duoti startą sėkmingam savo mažų kopijų gyvenimui. Juk atžalos yra tavo paties kelias į nemirtingumą, jeigu žiūrėsim genų lygiu. Kol kas šis tikslas yra dar tik pradinėje stadijoje - turiu žmogų su kuriuo norėčiau kažkada sukurti darnią ir gražią šeimą, o visa kita tik laiko klausimas. P.S. bet tau turbūt šis variantas netiks, nes darnioje šeimoje yra privalomas šeimos narių gerbimas ir tausojimas, o tu juk nevertini žmonių :)

Arūnas Liuiza 2008-04-30 08:18:14 

to Žilvinas> Na aš šituo keliu jau truputį toliau pažengęs, o vasarą žengsi dar vieną didelį žingsnį pirmyn :D Tiesa, šeimos kūrimas ir giminės pratęsimas kaip tikslai yra instinktų lygiu įprogramuoti į mūsų pasąmonę, tad nelabai tinka prie tokių tikslų, kuriuos žmonės sau kelia laisva valia. Man asmeniškai kol kas dar neprireikė jokių technikų, kad gyvenime atsirastų tam tikri tikslai. Paprastai jie ateina patys savaime, išplaukia iš tų veiklų kuriomis užsiimi.

O ką daryti, jeigu maloniausia per TV žiūrėti futbolą ir gerti alų? Ir už tai jau yra mokama, perkant alų ir mokant už elektrą. :DDD O žavi visokie kapliadančiai Ronaldinai, nes zjb'isiškai įmušinėja įvarčius.

Exuss, su laiku ateis suvokimas, kad visa tai.., ne tai ir tada ieškosi, kažko to. Gyvenimas, visada yra tik čia ir dabar. Gyvenimas yra tobulas, todėl, kad dėl savęs mes visada gyvename patį geriausią scenarijų iš visų galimų. Kai gyvename momentą čia ir dabar, mes jį visada gyvename taip, kaip visame kontekste tuo metu mums atrodo teisingiausia ir geriausia. Galime būti nepatenkinti tik dėl kai kurių aplinkybių, tačiau jei jų negalėjome arba kažkodėl nenorėjome pakeisti savo ir kitų gerovei, tai reiškia kiekvieno iš mūsų istorija buvo tobula. Juk ir dabar, šiuo momentu, turime visas galimybes gyventi kažkaip geriau, tobuliau, kažką daryti kas nuolat pripildytu mūsų arba kitų žmonių poreikių statinę kol pradės per kraštus bėgti, kad po to sakytume, va..., čia jau buvo visai neblogai... Tačiau dažnai nematome, kad būtent tai mes dabar ir darome, t.y. kiekviename momente gyvename maksimaliai kiek tik apie tai suvokiame ir iš savo kailiuko deja neišsinersime Gyvenimas tobulas..., kaip galime būti kažkuo nepatenkinti, pykti ant savęs arba ant kitų, juk kiekvienas iš mūsų, kiekviename gyvenimo kadre padarėme viską ką galėjome arba kiek kažkodėl norėjome, turėjome intereso...

Brukštelk žinutę