Kaip NePo verslavo

Šaunuolis, NePo :) Aš tai mielai pavaišinčiau tave arbata. Panašios mintys ir man pačiam kyla. Seminaruose nedalyvauju, bet paskaitinėju atitinkamą literatūrą. Pvz., 80/20 principas ir revoliucija pasirodė kaip visiškai nenaudingos knygos. Tas pats, kas analizuoti Pitagoro teoremą ir galvoti, kaip Pitagoro teoremą galima pritaikyti pvz., valantis batus ar gaminant maistą. (Kol kas Anthony Robbins'o time management'as man priimtiniausias.) „Niekada neskambinkit darbo inspekcijai“ - vat todėl ir bėga mūsų darbuotojai į užsienį. Nes darbdaviams niekas nerūpi, tik "kur babkės".

Bilas Geitsas mokyklą baigė ir net universitetą baigė... 2006 ar pan :) Net pats magistrantūra greičiau baigei... Informacija gal ir nebuvo visiškai tiksli, bet teisinga. Bilui verslas pasirodė didesnis prioritetas. Šiaip parašinėk iš verslauk ir daugiau - įdomu :) Beje gali bandyti prisirašyti prie grupės: http://groups.google.com/group/verslauk

Neblogas straipsniukas. Aš šiaip į VVI seminarų ciklus vaikštau, ganėtinai įdomu būna. Beje, kokius ten įrašus klausai Brian Tracy? Iš kur gavai?

Justinas Beinorius // Slave 2007-09-28 15:52:28 

Dedam pliusą už šitą straipsnį ;) lauksim antros dienos įspūdžių

NePo, esi kviečiamas į svečius. Išgersim arbatos ;)

Brukštelk žinutę