Kam man reikalingas peilis?

Peiliu naudojuosi kasdien po kelis kartus. Kažkaip sunkiai įsivaizduoju gyvenimą be jo.Galų gale kad ir toj pačio kavinėj prireikia supjaustyt mėsą ar ką nors kita.

aišku naudoju. kasdien. na namie ne tik sumuštinius gaminu. bet ech, tie viengungiai vyrai... net peilis jiems nereikalingas :)

Neesu senis, bet dar pamenu tuos laikus, kai buvo duona ir buvo batonas :) Visiems buvo aisku kas yra kas. O dabar kazkodel Toste vadinama duona, nors pagal lietuviu tradicijas tai butu kur kas panasiau i batona ;) Nepo, o kiba tu ant sviesto (margarino) neuzdirbi, juk juos su peiliu reikia tepti :D

Tikriausiai antras pagal naudinguma namie po tušinuko ir žodyno :) Toliau glėčiau pradėt dėliot kitus virtuvės įrankius ir pan :)

Biski psichas a? :D dar nesu mates zmogaus kuris galastu peili nervams nuramint :D

Peilis, reikalingiausias įrankis virtuvėje. Norint paruošti gerą troškinį turi supjaustyti daržoves, mėsą (žalią) ir pan.

na teko matyt kaip zmones peili naudoja vietoj dantu krapstuko... gal man kazkas negerai, bet va juokas visad ima. p.s. is kitos puses paziurejus atrodo jog nusizudyt nori ir niekaip nepavyksta:)

Brukštelk žinutę