Kas atsakingas už jūsų gyvenimą?

Antra pusė įrašo man kaip tik laiku ir labai taikli. Dėkui, bičiuli.

Apie pirma dali: skundimasis - fenomenas gan daznas, zmonems reikia kartais tiesiog issisnekt, nesvabu kad tas zmogus nieko negali pakeisti, svarbu jis isklauso. Elementarus pvz seni zmones, kad ir mano mociute, rodo savo nepasitenkinima ir skundziasi kad yra siu laiku pensininke, kad parduotuvej kainos aukstos ir kad isvis lietuvoj blogai(nors as jai pensiju nepadidinsiu, kainu nenuleisiu, ir is lietuvos neisvesiu nes laikysis isikabinus savo namu duru ir niekur nevaziuos, jei ir bandyciau) ir kai as jai pasakau "mamule nu gi as cia nieko nepadarysiu kaip yra, taip yra. Kam gadinti nervus del to ko negali pakeisti?" ji man atsako "ka as negaliu pasneket? zmogus negali visa laika uzsidares tylet." tai savotiskai atsakymas ko zmones skundziasi. Apie antra dali: del zmoniu santykiu turiu pasakyt tema idomi ir savotiskai komplikuota. Kartais prabuni su zmogum 15 metu ir neturi kuo skustis o po to atsiranda kazkokiu kabliu, kazkokios charakterio savybes kuriu galbut seniau nebuvo ir susidare del tuo metu zmogu supancios aplinkos (darbo kolektyvo ir pan). Taigi padaryt tokios ribos patinka - nepatinka kaip ir negalima. Nepo, tu juk ir pats negali atsakyt kas su tavim bus po kokiu tarkim 10 metu. Taip, zinau, turi preliminaru plana "turesiu zmona, nama, vaiku, gerai uzdirbsiu ir gyvensiu ilgai ir laimingai" taciau tai neatsako i klausima koks TU busi po 10 metu. Gyvenimo patirtis formuoja zmones kai kurie tampa geresni, kai kurie tampa bambliai - pesimistai t.t. ir kartais zmogui esanciam salia sunku priimti tas naujai isformuotas savybes. va cia ir galiam isvesti pagrindine skyrybu priezasti " nesutapo charakteriai po bendro 30 metu gyvenimo" XD Nu siaip isdesciau mintis kilusias po sio straipsnio :)

Va, šitas įrašas man patiko. Kodėl? Todėl, kad tai pagrįsta tavo asmenine patirtimi ir išgyvenimais. Paskui mintys praplečiamos iki pamąstymų. Šitas geras. ++

Aš šį rašinį vertinu penkiom žvaigždutem! :) tikrai taiklūs pastebėjimai. O vietoj horoskopų aš visada skaitau anekdotus - geriausia kas gali būti paskutiniame laikraščio puslapyje:)

- Man tai jo.. sunku tylet ir viska visuj laikyt, nes kai uzsilaiko tai paskui ima stogas vaziuot :)) taip kad ner cia taip blogai kartais pasiskust, tik persistenkt turbut nereiktu, ;) bet cia jauciu tik mergos supras, nes vyrijai ten kazkaip kitaip ir jiems man regis atrodo, kad jei kazkas pasiguode, tai reiskias uzkrove pareiga rasti sprendima :D o is tikru toli grazu ne visada.. - zmones ilgai ir daug bendraudami tarpusavy supanaseja, taip kad jei atsirado pas „artimaji“ nauju nepageidaujamu charakterio savybiu reik gerai susimastyt ar ne is pacio jas ir pereme ;) cia tipo beveik is praktikos..

Labai taiklios pastabos ;)

Man atrodo, kad kolega priskaldėt malkų iš nieko. Berniukas tiesiog užklausė, kas yra skanu. + Kad ir ko jis būtų klausęs klientas visalaik teisus ir tik nuo pardavėjo mokėjimo bendrauti priklauso, kaip atsakys į šį klausimą.

Bet kaip smagu, tiek nuomonių ir gan skirtingi pastebėjimai. Matomai, kas kur labiau susitelkę, tai ir atkreipia dėmesį į atitinkamus aspektus. :)

Geras straipsnelis, man patiko :) Labai daug minčių paslėpta po bandelės pirkimu,taip elgiasi politikai :) ... ir tai nera blogai. Pvz:. jeigu vaikinukui ištikrųjų pasiūlė dvi skaniausias bandeles (o jei butų nepaprašęs)? Be to niekas per galvą neduoda, jei nesanios kita syki pirksim iš kito kiosko :D

Nesutinku :) Prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą reikia, bet ne viskas nuo mūsų priklauso. Ir nelabai išeina džiaugtis, kai darai darai ir matai, kad nieko negali padaryti. Kai susikerta žmonių interesai, laimi stipresnis (jėga, pinigais, protu ar dar kažkuo). O kažkas pralaimi. Kartais laimi vienas, pralaimi tūkstančiai. Kad ir kaip atrodytų paradoksalu, bet tas tūkstantis nelabai ką gali padaryti. Tokioje situacijoje žmogui sunku, kai ant jo galvos lipa, o jis bejėgis turi kentėti. Tada bent jau išsikalbėt norisi, vis lengviau. O ir šiaip gyvenime ne viskas taip paprasta. Juk aplinka irgi keičiasi ir tai aplinkai tavo paties daroma įtaka nėra jau tokia didelė, kad galėtum pilnai kontroliuoti pagal save situaciją. Klasikinis probleminis atvejis - kažkas pasidarė, kad su sutuoktiniu pradedi pjautis, yra vaikai, galų gale bendras turtas, užgyventas per n metų. Esi toks gudrus ir turi universalų puikų sprendimą tokios situacijos? O gal turi universalų puikų sprendimą, kaip tokios situacijos išvengti?

1 | 2 |