Keturkampiui Apskritimui penki metai

Ką gi, dabar oficialiai ir atsakingai galiu paskelbti, jog ilgiausiai gyvuojantys lietuviški internetiniai komiksai Keturkampis apskritimas švenčia penkerių metų jubiliejų. Iki ilgiausiai gyvuojančių lietuviškų komiksų greičiausiai dar trūksta. Įdomu pasidarė kiek metų gyveno paršiukas Čiukas ir kiek situacijų apie jį buvo sukurta? Įmanoma aplenkti?

Aš mėgstu viską dėti į PDF ir leisti e-knygas. Pagalvojau, kad tokio jubiliejaus proga būtų galima surinkti geriausių Keturkampio Apskritimo komiksų knygą. Bet po to atėjo į galvą antra mintis. Nenoriu pasakyti, jog geresnė, tiesiog šmaikštesnė.

Taigi, surinkau aš komiksus, sudėjau į knygą. Dėmesio knygos pavadinimas: 176 gyvenimo patarimai mano sūnui. Knygą galima rasti čia. Skaitykit, parsisiųskit, persiųskit savo draugams.

Kai išmoksiu piešti, galbūt knygą perpiešiu gražiai ir išleisiu senoviniame popieriniame variante.

Penki metai. Daug. Turiu prisipažinti, jog nekiekvieną dieną tryškau optimizmu sukurti ką nors įdomaus (ar neįdomaus). Kartais neturiu jokio supratimo, kodėl aš tai apskritai darau. Kartais... Kartais man patinka pastebėti akivaizdžius dalykus, užduoti nepatogius klausimus ar tiesiog nusišypsoti. Ne, ne todėl, kad komiksas buvo juokingas, todėl kad jis patiko daugeliui skaitytojų.

Nuo šiol galėsite parsisiųsti tris pagrindinius komiksų veikėjus iš komiksų svetainės. Tikiuosi, tai paskatins jus gerbiamieji skaitytojai kurti savo situacijas.

Ir pabaigai turbūt tradicinis klausimas tokiose situacijose: ko tikėtumėtės per kitus penkis metus?

Brukštelk žinutę