Kiek draugų turite onute?

Žmogus nenori būti sala vandenyne. Žmogus nori būti smiltele Sacharos dykumoje. Keista? Juk smiltelės, priešingai nei Islandijos salos, nepamatysi jokiame gaublyje net supadidinimo stiklu. Ir vis dėl to... Kartu mes jėga, kartu mes Sacharos dykuma. 

Mokslininkai įrodė, kad dabar mūsų planeta Žemė sukasi žymiai greičiau, nei anksčiau. Tačiau realiai problema yra ne tame. Dabar laikas bėga greičiau nei anksčiau! Gerai buvo neandartaliečiams: išeini į medžioklę, savaitei, dviem... O dabar pabandykite išeiti į Maximą dviem dienom... Absurdas, ne?

Net jeigu jūs netyčia turėtumėte tokią iškreiptą svajonę praleisti dvi dienas Maximoje apsiperkant, jūs negalėtumėte to padaryti... Ir visai ne dėl to, kad apsauginiai jus išvarytų maždaug apie 22 valandą. Jūs neturėtumėte tam tiek laiko! Kokia jūsų dienotvarkė? Bėgate, skubate ir nieko nespėjate?

Neandartaliečiai gyveno geriau. Visos moterys buvo pasipuošusios natūraliais kailiais. Tiesa, iš pradžių reikėdavo prigaudyti lapių, nudirti joms kailį, apdirbti, išdžiovinti... Žinot, atsiimu savo žodžius. Nėvelnio negeriau.

Kiek laiko trunka numegzti megztuką? Mėnesį? Aš, tiesa pasakius, nežinau. Ar jūs turite tiek laiko, kad nusimegztumėte sau megztuką? Nusipirkti jį užtrunka... Em... valandą?

Maisto irgi galima įsigyti per valandą ir dažniausiai tai nėra pavojinga jūsų gyvybei.

Nors laikas dabar bėga greičiau, tačiau modernizacija davė nuostabių dalykų. Pavyzdžiui laptopą, kurio pagalbą rašau šitą tekstą. Nors kita vertus, neandartaliečiams laptopas nebuvo reikalingas. Ar kas nors bandėte sėdėti su laptopu prie laužo? Nelabai romatiška, nelabai patogu ir dar batarkė greitai baigiasi, kuriam galui neandartaliečiui laptopas?

Jeigu jau prakalbom apie laužus, tai modernizacija davė dujines virykles ir stogą virš galvos. Keturias sienas prilaikančias tą stogą ir duris užsidaryti nuo viso pasaulio... Ir vis dėl to žmogus tik smiltelė...

Matot, modernizacija duodama, kai ką ir atemė, arba beveik atėmė...

Žmogus sociali būtybė. Neandartaliečiams buvo geriau: jie didžiulia banda gyvendavo vienoje oloje ir nuolatos bendraudavo. Galbūt, būtent, todėl pas žmones ir išsivystė šis poreikis? Tačiau šiais laikais žmonės dažniausiai negyvena bandomis. O bendrauti reikia. O juk jūs bėgate, skubate ir niekur nespėjate, kaip jums dar spėti suorganizuoti susitikimą su draugais? O bendrauti reikia. Ir čia jums į pagalbą ateina nuostabiausias žmonijos išradimas - kompiuteris. Galbūt todėl dabar tokie populiarūs socialiniai puslapiai, kadangi jie taupo mūsų laiką ir tuo pačiu įmituoja, mums taip trūkstamą gyvą bendravimą? Juk tam nereikia daug pastangų ir net nereikia greito interneto. Ir štai mes vėl visi kartu, vienoje oloje, prie vieno laužo, tik dūmais nesmirda ir ta ola turi internetinį adresą.

Aš pastebėjau, kad vienas mano pažystamas one.lt vadina onute. Tai kiek draugų turite onute?

Brukštelk žinutę