Ko aš noriu iš F-1

Apie tai aš galvoju taip senai, kad maniau, jog jau rašiau, bet pasirodo ne. 

Visi mes norime daugiau lenkimų, įdomių lenktynių, bet kartais nepastebime elementarų, lengvai pasiekiamų dalykų, kurie galėtų padidinti susidomėjimą sportu.

Pirmas. Norėčiau pradėti nuo to, kodėl atsirado šis įrašas. Savaitgalį žiūrėjau lenktynes ir komentatoriai tiek daug nusikalbėjo, kad būtų užtekę visiems seimo nariams prieš rinkimus. Jeigu esate žiūrėję nors vieną sporto laidą, kurioje komentatoriai nusikalba, tikrai suprasite mano pasipiktinimą. Todėl norėčiau kreiptis į komentatorius (ir kanalo vadovybę): Ar galėtumėte darbo metu naudoti twitter? Kodėl tai būtų labai naudinga?

1) Aš suprantu, jog net dirbdami dviese, ne visuomet viską pastebite, įsijautę į komentavimą ne visuomet sureaguojate į tai kas vyksta jums po nosimi. Todėl kai kitą kartą nepastebėsite kokia lenktynininko šalmo spalva, jums tereiks užmesti akį į twitter ir mes jums pasakysim. Jeigu nesugebėsite kokios nors informacijos surasti greitai, pažiūrėsit į twitter ir mes jums pasakysim. Twitter dėka komentavimas taps kokybiškesnis, objektyvesnis ir greičiau reaguojantis į aplinkos pasikeitimus.

2) Atsiradus twitter, laidos transliacija taps interaktyvesnė ir sutrauks daugiau žiūrovų, suprantu, kad Viasat nelabai rodo reklamos, bet esu tikras, kad ir jiems reitingai rūpi. Laidos, kuriose leidžiama pasireikšti žiūrovams visuomet sutraukia didesnes auditorijas, geriausias to pavyzdys šokių projektai.

Jeigu kas nors nėra naudojąsis twitter ir mano, jog siūlau, kažkokią sudėtingą technologiją, tuomet noriu paaiškinti. Pirma: reikia užsiregistruoti twitter svetainėje. Antra: prieš prasidedant transliacijai reikia užsikrauti http://twitter.com/#replies ir laukti. Atsiradus žinutėms nuo fanų žiūrinčių TV, jas perskaityti (nebūtinai garsiai). Viskas. Paprasta, elementaru. Nereikia nieko rašyti, nebūtina naudoti specialios programinės įrangos.

Antras dalykas nėra taip lengvai išsprendžiamas, nes reikia kreiptis FIA ir visus F-1 teisių savininkus.

Šiais metais buvo tikrai ne viena įspūdinga avarija. Pabandykite jas surasti youtube. Jeigu ką nors ir rasite, tai bus bičiuko drebančiomis rankomis filmuojančio kamerą, kuri filmuoja transliacija per televiziją, o fone bus uždėtas koks nors absurdiškas garso takelis. Ko aš noriu tai F-1 avarijų video youtube. Kodėl tai naudinga?

1) Joks video taip greitai netampa viral kaip automobilių avarijos. Jeigu tokie video atsirastų youtube, tai žmonės siuntinėtų vieni kitiems, taip keldami susidomėjimą sportu, bei norą viską pamatyti gyvai.

2) Žmonės žiūrėdami video tikrai pastebės ir logotipus ant F-1 bolidų, ant trasos, jie juos atsimins ir kitą kartą prieš pirkdami tikrai pagalvos. Rėmėjams tai tikrai labai patogus būdas pasiekti žmones, net ir tuos, kurie nesidomi automobilių lenktynėms.

Nereikia prisirišti prie televizijos, taip jie moka daug už transliacijų teises, bet šiuolaikinis pasaulis myli internetą, todėl reikia duoti kuo daugiau interneto vartotojams, rėmėjai jums padėkos.

Taigi, du dalykai, lengvai įgyvendinami, o svarbiausia laimim mes visi.

Brukštelk žinutę