Kokia platformą pasirinkti e-parduotuvei?

pavartyk dar www.ecwid.com
Gana įdomus daiktas.

Ačiū už pasiūlymą, bet jis netinka dėl dviejų problemų: 1) programinė įranga turi būti mano serveryje už dar vieną serverį tikrai nenoriu mokėti 2) Prekiauti Lietuvoje, kiek lietuvių turi turi paypal, jau nekalbant apie kaimo bobutes ? :)

Dar siūlyčiau, jei tikrai nėra bėdos su fronside'o sukūrimu, drupal ubercart. Yra mokėjimai.lt integracija ir lietuviškas vertimas.
Iš kitos pusės - reik žiūrėt poreikius ir planuojamus mastelius - gal neišvengiama yra kokia osCommerce ar Magento.

Nežinau kodėl tau taip nesisekė su Magentoo, bet va - http://www.ambercave.co.uk - pvz projekto, kurį padarė žmogus apie programavimą ir administravimą išmano labai mažai, jei išvis ką nors išmano.

Išbandyk http://www.smart-shop.lt/demo-parduotuve.html aišku tai ne OpenSource bet įdomu ar pavyks tau tas kojines įdėti į Lietuvių sukurtą e komercijos sistemą :)

http://www.ambercave.co.uk/ iš win XP veikia su IE, FF, Opera, neveikia Chrome

Dainiau, kas konkrečiai neveikia? Atsidarau Chrome ir sėkmingai nueinu iki mokėjimo stadijos.

Pranešk jei ko nepastebėjau, perduosiu kūrėjaui.

Dainiau, Karve ambercave ant IE pas mane veikia puikiai. Magento demo irgi, bet ta versija kurią parsisiunčiau neveikia nors tu ką... Spėju, kad internete skirtingos versijos palyginus su ta kur parsisiunčiau.

algirdai, Smartshop adminas super, lengvai suprantamas, aiškus, turbūt labiausiai patiko iš visų mano bandytų, bet va su testu... praėjo tik iš dalies. Prekių variantus sukurti labai lengva. Tačiau situacija tokia: juodos kojinės yra tik 39 dydžio, o baltos yra 37 ir 38, kaip padaryti, kad žmogus nenusipirktų, tai ko nėra? Tik Prestashop tokį dalyką praeina teisingai...
Kaip iš lietuviškos parduotuvės tai norėtųsi ne mokėjimai.lt modulio, bet integracijos, bet jau su pagrindiniais bankais.
Jeigu kalbant apie klientą, tai nėra galimybės pirkti neprisijungus ir mygtukas "checkout" mane asmeniškai išgąsdino, aš ieškojau mygtuko "view cart".

Ai, ir dar įdomus paveiksliukas: ką žmonės perka online http://www.makeuseof.com/tech-fun/what-people-are-buying-online/

Karve,
my bad. Pakako "refresh" po Chrome padaryt ir suveikė. Ne visur būn softo bėdos, kartais ir ausytoji tarpinė praleidžia :)

1 | 2 |