Kovinės bobutės

Turbūt sutiksite su manimi, jog nėra nieko maloniau, nei šildomas autobusas... karštą vasaros dieną.

Deja, vantų kaip nepardavinėjo kartu su bilietėliais, taip ir nepardavinėja... O juk galėjo tiek pinigų užsidirbti.

Kaip jau supratote norėčiau su jumis pasidalinti savo vasaros įspūdžiais.

Kovinė bobutė. Tai toks keistas padaras, kurį galima sutikti besiganantį viešajame transporte. Ūgis: ~1,5 metro, tokio mažo padaro, kuris besimaišo jums tarp kojų tikrai nepastebėtumėte, kol nepradėtų niežtėti klyno ar neįkąstų, jeigu ne kitos savybės. Tikra kovinė bobutė visuomet yra pasipuošusi išeigine juoda skarele ir turi medinę, rankų darbo lazdą, kartais lazdą gali pavaduoti senobinis didžiulis skėtis. Neapsigaukite, skėtis gali būti dar pavojingesnis ginklas, nei tradicinė lazda, skirta mušti parazitams ir kitiems pienburniams išdrįsusiems pastoti kelią. Kovinės bobutės visada, kartoju VISADA įlipa tik pro priekines duris. Labiausiai stebina šių padarų unikali savybė visuomet atsisėsti ant kėdės, nepriklausomai nuo žmonių turio viename kubineme troleibuso metre bei nuo to yra ar ne laisvų sėdimų vietų. Garsai: kovinės bobutės dažniausiai kalba lenkų, rusų arba kitu kovinių bobučių sunkiai suprantamu dialektu. Kvapas: tai unikalus jūros gaivos kvapas, kai kovinė bobutė prisėda šalia tavęs visuomet pagalvoji: "kaip norėčiau atsidurti kur nors už 300 kilometrų nuo šitos vietos, Palangos paplūdimys būtų nuostabu". Amžius: sunkiai nusakomas, vienintelis teisingas būdas jį nustatyti, pagal raukšlių kiekį veide, jeigu išdrįsite į jį pažvelgti. Heraklis ir tas pasirinko geriau susitikimą su Gorgonės medūzą, nei kovinės bobutės amžiaus nustatymą.

Praktikuojančios kovinės bobutės. Kaip jau supratote iš pavadinimo tai nėra... reiktų sakyti, kol kas dar nėra, tikros kovinės bobutės. Jos dar neturi juodo diržo... norėjau pasakyti juodos skarelės su raudonomis gėlytėmis, į kurią pažvelgęs supranti kas bus kitas tame pasimątymų žaidime su giltine... Dažniausiai, bet nevisuomet, jos neturi kovinio ginklo - medinės lazdos. Taip įlipa pro vidurines troleibuso duris, o kalba normalia lietuvių kalba, bet dėl to jaudintis tikrai nereiktų, reikiamos savybės įgyjamos supatirtimi. Kaip sako lietuvių liaudies išmintis: visuomet gali išmokti būti didesniu šiknium, nei esi dabar. Išskirtinės praktikuojančios kovinės bobutės savybės: 1,2 metro. Tai ne ūgis. Skersmuo. Jeigu už jūsų stovi praktikuojanti kovinė bobutė ir jinai išlipa, norite jūs to ar ne, jūs irgi išlipate. Aišku, daug blogiau jeigu jūs stovite prie kasos ir už jūsų stovi kovinė bobutė, prekės prie kasos pavažiuoja į priekį, kovinė bobutė paeina, jūs irgi pavažiuojate į priekį, norite to ar ne. Blogiau už šią situacija, nebent, kai jums stovint prie kasos nukrinta 5 litai, o už jūsų stovi eltonas džonas. Bet nenukrypkim nuo temos. Jeigu praktikuojanti kovinė bobutė, įlipdama į troleibusą sustoja pasižymėti talonėlį, jūs bučiuojate jai subine, arba laukiate kito troleibuso. Aišku, jums gali pasisekti ir kovinė bobutė greitai pasižimėjus talonėlį, pajudės į priekį, bet šie padarai nepasižymi dideliu greičiu. Jau geriau melstis kad paslaugūs vairuotojai nebūtų prisabačinę komposterių prie troleibuso durų. Pati žiauriausia situacija tai dvi praktikuojančios kovinės bobutės ir viena laisva sėdima kėdė, esu tikras, jūs mieliau stebėtumėte artėjantį uraganą.

Žinot, nesuprantu tik vieno dalyko: kodėl pravažiavus kapines, visuomet į troleibusą įlipa parodus skaičius praktikuojančių kovinių bobučių? Susidaro toks vaizdas, kad jos prisikėlė ir nutarė nulėkti iki akro pasitusinti.

Brukštelk žinutę