Kuo skiriasi geras filmas nuo blogo?

Jei paminėjai Alisą ir Skubį, kodėl šių filmų ir nepaanalizavai? Ar nebūtų taip, kad sunku būtų įžvelgti pranašumą vieno kažkurio filmo.

Nebūtų :)
Alisa yra nuobodus, per daug ištęstas filmas panašiai kaip Eragonas. Nors tiesa siužeto prasme ten yra daugiau ką komentuoti nei Eragono atveju.
Skubis. Yra vienas dalykas, kurio rodos nepaminėjau savo straipsnyje. Gero filmo eigoje pagrindinis veikėjas pasikeičia. Pvz. Dafnė mano, jog yra tik gražus kompanijos veidas. Vilma nemoka bendrauti su vaikinais. Šėrys ir Skubis mano, jog yra kompanijos nevykėliai ir viską visada sumauna. Tačiau filmo gale jie "įveikia" save.

Perskaičiau!
Reiks dar kartą kada gerą filmą pažiūrėt, tikrai geras buvo :D
Galėjai dar bajerius paminėt :D

beje, Ergaono autorius knygą parašė ne 15, o 20-ties. Knygos rašymo amžių jo mama pajaunino marketingo tikslais - tik knygos idėja užsimezgė kai autoriui buvo 15 ;) (knyga tai super lieva)

Geras filmas sukuria atmosfera kurios nepamirsti gan ilgai. Paziurejus bloga perkrato lyg saltu dusu. Pats tai pajunti.

Kas link filmo "Eragono" režisieriaus Stefen Fangmeier, tai jam tai yra režisūrinis debiutas, t.y. anksčiau jis nėra režisavęs.
Tačiau Stefen Fangmeier nėra kažkoks naujokas, jis yra VIZUALIŲ (nepainioti su specialiaisiais) efektų meistras, kuręs vizualius efektus tokiems filmams: Terminator 2, Saving Private Ryan, Twister, Master and Commander ir t.t.

Nesėkmė čia aiški, tiesiog patirties trūkumas. Režisūra apima labai daug, tai ir scenarijaus interpretacija, vizija, darbas su aktoriais ir t.t. O vizualių efektų kūrimas yra pikselių stumdymas kompiuterio ekrane.

"Alice in Wonderland" (2010) - režisierius Tim Burton labai patyręs, bet per daug dėmesio skyrė vien 3D vaizdui pamiršęs istoriją. Jeigu kam įdomu, tai scenarijaus autorė irgi ne naujokė, ji yra parašiusi scenarijus tokiems animaciniams filmams "Beauty and the Beast", "The Lion King", "Mulan".

Čia marketingas buvo svarbiau. "Alice in Wonderland" 3D pasirodė iš kartoi po "Avatar", todėl visi ėjo tik dėl 3D vaizdo užliuliuoti "avatariškumo".

„Tik kodėl niekas to nesugebėjo padaryti?“
Kaip tai niekas? O kaip http://www.imdb.com/title/tt1490749/ ? Man šitas net labai patiko. :)
Arba http://www.imdb.com/title/tt1515736/ irgi visai nieko.
Nesu per daug didelis kino specialistas ir neseku naujienų, todėl manau, kad lietuviškų filmų yra gerų ir daugiau.

Borkowski, kažkurią dieną žiūrėjau Inside man. Pradžia buvo grubi, smurtinė, bet pažiūrėjęs iki galo pagalvojau - geras filmas. Dabar tu nueik pas režisierių ir pasakyk jam: sukurk filmą, kurį pažiūrėjęs aš jausčiausi gerai. Jis nežinos ką daryti, todėl ir analizuojam šituos filmus.

Giedriau, nemanau, jog sovietmečio ilgesys gali reprezentuoti Lietuvą. Galbūt tas filmas yra tinkamas bobutėms prie arbatėlės su sausainiais, bet ne pasauliniam, masiniam kinui.
O lietuviškos Fast&Furiuos versijos nesu matęs, todėl susilaikysiu nuo bet kokių komentarų.

Brukštelk žinutę