La Slash

Savaitgalį turėjau progą pasižiūrėti Marci Alboher & Tim Ferriss pristatymą GoogleTalks šou. Jie kalbėjo apie žmonės slašus (ne šio termino išverti į lietuvių kalbą aš nesiruošiu). Kas yra žmonės slašai? Jeigu norite sužinoti tiksliai pažiūrėkite video, o aš papasakosiu kaip supratau. Taigi slašai - tokie žmonės, kurie sugeba suderinti labai skirtingus, savo interesus, hobius, pomėgius. Bet svarbiausiai jie tai daro su malonumu. Kokie tai gali būti deriniai? Teisėjas/sodininkas, buhalteris/lenktynininkas, kunigas/krepšininkas. Labai svarbu, teisingai subalansuoti ir paskristi skirtingas savo dalis. Žmonės sudėtingos būtybės, turi daug interesų ir norėdamos būti laimingos, turi realizuoti save visose tose srityse. Labai dažnai žmonės dirba nemėgstamą darbą pavyzdžiui mikriuko vairuotoju, kad savaitgali galėtų atsiduoti savo aistrom pvz. tapti muzikantu, tokie žmonės be abejonės nėra laimingi, nes negali pilnai realizuoti savęs, todėl jie nėra laikomi slašais. Ar supratote? Slašai žmonės, realizuojantys save per skirtingą veiką, sugebantis suderinti dvi ir daugiau labai skirtingų sferų. Ir visa veikla, kuria jie užsiima daro su malonumu, o ne tam kad išgyventų ar užsidirbtų pinigų.

Kartais žiūrint multikus, galima rasti labai įdomių ir protingų minčių, aišku, jeigu jų ieškai. Aš nesakau, kad jų galima visuose filmukuose, tikrai nevisi verti dėmesio.

Praėjusi savaitgalį, taip jau gavosi, kad žiūrėjau „La troškinys“ (beje, latviškas vertimas – „Gardėdis“ man patiko labiau). Tikrai labai geras filmas palikęs didelį įspūdį man.

Filme pasitaikė toks epizodas: peliukas Remis kalbasi su Augusto Giusto siela. Remis: „Negaliu daugiau taip gyventi. Negaliu daugiau apsimetinėti. Negaliu tėvui būti žiurkė, o Alfredo Lingini - žmogumi, nuostabiu virėju. Aš noriu būti savimi“ Giusto: “Bet juk tu neapsimetinėji. Juk tai ir esi tu“

Taigi Remis yra slašas žiurkė/kulinaras, gaminti gali visi.

O kokie slašai esate jūs?

Studentas/programuotojas/blogeris.

Na gi? Pabandykit pagalvoti.

Brukštelk žinutę