Laimingo gyvenimo principai

Pajamos. A. Schwarzenegger'is yra pasakęs "Pinigai neturi man jokios įtakos laimei. Va, imkime milijoną dolerių! Turiu 50 mln. dolerių. Kai turėjau 49 mln., buvau lygiai tiek pat laimingas".

Sveikata. Kas trukdo žiūrėti įtraukiantį filmą, skaityti arba žaisti kompiuterinius žaidimus? Kas verčia rinktis tik prastus filmus? Kai guli lovoje, tai nepasivaikščiosi po miestą, bet visos nejudrios pramogos tikrai įmanomos.

Hobis. Neturėtų būti paskutinis sąraše, nes dėka hobio žmonės atsipalaiduoja nuo savo rutininio darbo arba dėka hobio pradeda verslą ir pradeda savo svajonių karjerą, taip pat hobis leidžia patirti tuos naujus pirmus kartus ir padeda socializuotis labiau, nei veiklos, kurios nėra hobiai.

Laimė yra turėt su kuo viskuo šituo dalintis. Visa tai be šio faktoriaus yra tik gerovė. Sekmės pildant sąrašą :)

Jeigu norint būti laimingu, svarbiausia sąlyga yra dalintis su kažkuo, tai niekada nebūsi laimingas, nes tai yra savo laimės atidavimas į kito žmogaus rankas. Jeigu kitas žmogus nori padarote tave laimingu, jeigu nori padaro nelaimingu. Tai ne laimė, o košmaras.

Žmogus pirmiausia turi būti laimingas pats iš savęs, ir tik po to ieškoti su kuo dalintis arba nesidalinti. Laimė yra tik pačio žmogaus vidinis jausmas.

Brukštelk žinutę