Mano dievas - Džonas Frumas

Lol.
Ir kur aš juos mačiau, ar tik ne kažkatroj "Ancient Aliens" serijoj rodė. Kad tipo what if, jei prieš keliasdešimt tūkstančiū metų būtų atskiride ufikai, atgabenę žmonėms gerybių greičiausiai būtų tapę dievais. O čia beveik gyvas įrodymas :)

Matau brėžiamą analogiją tarp sudievintų baltųjų kolonizatorių prieš 100metų, "ufikų" prieš 10000metų. Betgi esmė ne tame, ką žmogus pasirenka savo tikėjimo objektu, o tai, kad iš principo jis VISADA TIKI! :) Vieni tiki kroviniais, kiti dieviška meile, gailestingumu, treti pranašais. Dar kiti mokslu ir jo pasiekimais, kurie atneša džiaugsmą. Dar vieni tiki, kad mėnesio gale gaus algą ar nuėję į parduotuvę - cukraus. Ir tam nereikia mokslinių pastangų ar apskaičiavimų.
Jei tiki, kad pinigus uzdirbi kompiuteriu - taip ir yra. Jei tiki, kad vidini dziugesi sukelia pasirodziusi Saulė - taip ir yra. Kas pasikeis viduje patikejus, kad visa, kas yra aplinkui, žemė, daiktai, žmonių santykiai yra suteikti tau dievo? Arba tai, kad visa Visata, įskaitant baltuosiuos, baltaodžių krovinius, Kolumbo veidrodukus, ufikus, ekraną prieš tave, kompiuterį, kėdę, arbatos puodelį, arbatą taip pat sukurta dievo? Kuri mokslo šaka tai gali paneigti?

Brukštelk žinutę