Metų bajeris - Vilniaus Europos kultūros sostinė

Politikai mėgsta humorą. 

Juodą humorą. 

Tokio bajerio aš niekuomet nebūčiau sugalvojęs: Vilnius Europos kultūros sostinė. Juokis už pilvo susiėmęs. Nesuprantate kas čia juokingo?

Gerai, pabandysiu paaiškinti.

Pirmiausiai norėčiau paklausti: rusai europiečiai ar ne? Tikrai nenoriu nieko įžeisti. Matot Maskva kaip ir Europoje, bet Sibiras t.y. didžioji Rusijos dalis kaip ir ne... Na gerai, traktuokim, taip kaip mums patogiau... Tarkim, kad rusai yra europiečiai.

Įsivaizduokit. Įlipu į troleibusą, o ten septyni rusai, trys lenkai ir keturi vokiečių turistai. Vokiečiai truputi pasimetę, todėl angliškai klausinėdami bando išsiaiškinti kelią. Rusai moka tik rusų ir lenkų, todėl tyli. Lenkai jiems bando atsakyti prancūziškai. Jaučiuosi patekęs į Europos kultūros sostinę... Iki to, kad kelnės būtų pilnos laimės trūksta tik italo Paolo... Pasakykit kitą tokį miestą, kur būtų įmanoma analogiška situacija. 

Beje, gestų kalba valdo. 

Žinot aš dabar galvoju... Kinų mes turim daugiau negu reikia. (Beje, ar japonų restoranuose dirba virėjai japonai?) Dar turim rusų... O kur dar gruzinai ir azerbaidžaniečiai atvažiuojantys pirkti automobilių? Ko Vilnius ne Azijos kultūros sostinė?

Brukštelk žinutę