My Life as a Teenage Robot

Šį kartą atkasiau šiek tiek senesnį multiką apie robotą.

XJ-9 arba Jenny yra paauglė robotė, kuri gyvena paauglių gyvenimą su visais džiaugsmais ir problemomis. Jenny, kaip ir visi paaugliai, eina į mokyklą, nori būti graži, populiari, smagiai leisti laiką, dalyvauti vakarėliuose, tačiau, vėl gi, kaip ir visų paauglių atveju, jos gyvenimo džiaugsmus trukdo tėvai. Šiuo atveju Nora Wakeman anksčiau buvusi labai garsi mokslininkė. Tačiau priešingai nei visi paaugliai, Jenny turi atsakomybę ginti Žemę nuo ateivių, robotų ar nepavykusių mamos eksperimentų.

Nežinau ar čia reikėtų stebėtis, bet visi Jenny draugai yra berniukai (bent jau iš pagrindinių personažų).

Bradley Carbunkle yra geriausias Jenny draugas, kaimynas ir klasiokas, jie kartu praleidžia daug laiko. Jie kartu patiria daug nuotykių, Bradley stengiasi visuomet padėti Jenny, tačiau dažnai jo pagalba sukelia daugiau problemų nei naudos.

Tucker Cornelius Carbunkle yra mažasis Bradley brolis, kuris, bent jau mano nuomone, visiškai nepanašus į vyresnėlį. Jis taip pat dažnai leidžia laiką su savo broliu ir Jenny, kaip ir priklauso vaikui jis turi daugybę vaikiškų fobijų apie monstrus gyvenančius po lova ir panašiai, tačiau kartais pasirodo gerokai protingesnis nei galima tikėtis.

Sheldon Oswald Lee gauna mažiau eterio, tačiau yra įsimylėjęs Jenny, nors jinai visais būdas stengiasi tai ignoruoti. Sheldon taip pat išmano robotiką, todėl kuria įvairius mechanizmus ir kartais užsiima Jenny remontu.

Veiksmas vyksta 2072 metai futuristiniame mieste Tremorton, tačiau, mano nuomone, tai daugiau drama, nei mokslinė fantastika. Nors fone egzistuoja ir skraidantys automobiliai ir daugybė kitų smulkmenų, tačiau pagrindinis istorijos fokusas yra kaip paauglei robotei būti labiau žmogiškai.

Serijos ilgis: 24min, seriją sudaro du mini epizodai

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 62

Kūrimo metai: 2003 - 2009

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)