Animacija. Night Raid 1931

Norėtumėte susipažinti japoniška young justice league versija?

Kaip pavadinimas sako, veiksmas vyksta 1931 metais ir šiame seriale daug dėmesio skiriama istoriniams įvykiams, kartais serijoje daugiau istorijos atpasakojimo nei pačio siužeto.

Serialą sudaro pilotas, trylika serijų ir bonus epizodas.

Pilotas atrodo kaip daug žadantis detektyvas ir koncentruojasi ant Yukina Sonogi ir Natsume Kagiya, kurie bando surasti kas grobia merginas ir verčia jas dirbti prostitutėmis.

Pats serialas koncentruojasi į Aoi Miyoshi ir Kazura Iha, kurie turi fotostudiją, o Yukina ir Natsume tampa papildančiais personažais.

Galiausiai yra bonus epizodas, kuris koncentruojasi į Yukina ir vėl gi yra šiek tiek kitokio stiliaus, labiau primena dramą.

Galbūt jau supratote iš mano užuominos, jog tai nepaprasti jaunikaičiai, bet turintys specialių galių. Aoi turi telekinezės galių ir gali mintimis judinti daiktus aplink save. Kazura gali teleportuotis. Natsume turi aiškiaregio ar mentalisto galių (nesu tikras kaip teisingai lietuviškai jas pavadinti). Yukina turi telepatijos galių ir gali bendrauti su savo komandos nariais per atstumą.

Ne pirmą kartą žaviuosi japonų superherojais. Šį kartą vėl, priešingai nei amerikietiškuose multikuose, veikėjai nėra supermenai, jų galios yra ribotos. Jų veikimas ribotas laike, atstume ar panaudojimų skaičiuje ir nors jie turi galių, tačiau negali švaistytis jomis į kairę ar į dešinę, o pataikyti teisingą momentą kada jomis pasinaudoti.

Šiuos jaunuolius į grupę surinko ir užduotis jiems skiria Shin'ichirou Sakurai, japonų imperinės armijos papulkininkis. Veiksmas prasideda Šanchajuje, kur yra įsitvirtinusi japonų imperinė armija, kuri planuoja toliau veržtis į žemyną per Kinijos teritoriją. Keturių supergalių turinčių agentų tikslas yra pašalinti priešininkų agentus ir nukenksminti pogrindį bei pasipriešinimą, tačiau paaiškėja, jog pasipriešinimui vadovauja Yukina brolis taip pat turintis specialių galių.

Jeigu nesate susipažinę su istoriją, tai sužinosite labai daug. Tikrai gera idėja papasakoti istoriją per animacinį serialą. Patys personažai yra nuostabūs su savo slapta praeitimi ir charakteriais. Tai kad jie turi išmintingai naudoti savo galias, nes jos ribotos – tiesiog genialu, tačiau sudėjus viską kartu gaunasi ne kažką. Istorija tiesiog nesivysto, stringa, buksuoja per visus galus. Ir tai mane labai piktina, rodos, turi atskirus elementus tikrai gerus, bet nesugeba jais pasinaudoti.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 13 (+pilotas, +bonus)

Kūrimo metai: 2010

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)