Nekenčiu Google

Šiandien Google pakeitė GMail dizainą. Man jis nepatinka, bet nieko tokio.. priprasiu. Tiesa pasakius, kiekvienas Google atnaujinamas mane nuvilia, o nedžiugina. Ar aš toks vienintelis?

Norėčiau pratęsti anksčiau pradėtą temą, tik šį kartą susikoncentruosiu ties Google.

Noriu būti atviras gerbiamieji hakeriai: turiu dešimt el.pašto adresų ir tik vieną pašto dėžutę – GMail. Kad ir ką Google iškrėstų esu priverstas susitaikyti.

Esu priverstas susitaikyti net tik dėl pašto bet ir dėl paieškos. I want old google back! Žinau, praėjo jau daug laiko, bet aš vis dar noriu senojo dizaino...

Ar kas nors pastebėjo jog Google skirtingose naršyklėse gali duoti skirtingus rezultatus?

Pirmas langas Opera

Antras langas FireFox

Kodėl?

Šitoje vietoje teko visą pastraipą ištrinti. Pasirodo, mygtukas „ieškoti tik puslapius lietuvių kalba“, kurio aš ilgai ieškojau atsirado kairėje pusėje... Rašyti įrašus yra naudinga. Bet man tas šonas vis tiek nepatinka.

Vakar jau pasiskundžiau, kad geresnius reikiamos informacijos rezultatus randu savo skaitomų blogų archyvuose nei pirmuose penkiuose Google paieškos puslapiuose. Kažkuriuo metu Google buvo atsiradusi galimybė balsuoti už paieškos rezultatus. Gal balsuoti nevisai teisingas žodis, tiesiog galėjai rezultatą, kuris tau patiko pakelti į viršų, o nepatikusį pašalinti iš rezultatų. Kodėl jinai dingo? Kaip susigražinti? Aš neprašau, kad balsavimas įtakotų viso pasaulio paieškų rezultatus užtektų pasiredaguoti asmeninius rezultatus. Ar Google bijo, jog po to nebeveik SEO? O SEO tikrai veikia. Pirmuose paieškos rezultatuose aš labai dažnai randu forumus ir klausimų-atsakymų puslapius, kuriuose yra užduotas klausimas, po to seka armija textads, bet atsakymo į klausimą nėra. Aš labai mėgau tokius puslapius išbraukti iš savo paieškos rezultatų. Jeigu jau Google saugo mano paieškas 180 dienų, negi jiems gaila leisti man pasigerinti paieškos rezultatus?

GDoc... tai ilgai buvo viskas ko man reikia iš teksto redaktoriaus. GDoc FireFox klaidų taisymas = Killer App. Bet staiga GDoc atnaujino... prie naujo šlykštaus dizaino dar galėčiau priprasti, bet be klaidų korektoriaus aš gyventi negaliu... Teko grįžti prie seno gero Microsoft Word.

Senas GDoc

Naujas GDoc

Vakar komentaruose pasakė, jog Google Buzz yra toks socialinis tinklas kokio aš norėčiau. Bet būkim atviri Buzzz dar viena Google ne sėkmė. Beje, Google Chrome irgi yra nesėkmė. (2% vartotojų po didelės marketingo kompanijos aš tikrai nevadinu sėkme).

Tai kokios Buzz nesėkmės priežastys? Atsakymas – žmonės nekenčia prievartos. Aš rimtai. Ar kas nors klausė manęs ar aš noriu tapti Buzz vartotoju? Ne! Iš GMail aš noriu TIK pašto! Aš esu išjungęs GTalk, man jo nereikia, man taip pat nereikia planavimo/užduočių įrankių mano pašto dėžutėje. Aš noriu tik rašyti ir gauti laiškus.

Kai atsirado Buzz pirma mintis buvo: OMG kaip jį išjungti! FCK dabar visi galės skaityti mano paštą! Na gal aš biški sutirštinu spalvas, bet idėja tokia. Aš noriu būti tikras, kad niekas neskaitys mano laiškų ir visus patobulinimus, jeigu tik įmanoma išjungsiu. Ar aš toks vienintelis?

Jeigu Buzz būtų paleistas atskirai nuo pašto, tai jau būtų visai kito socialinio tinklo istorija, bet nebuvo...

Man dabar Google atrodo kaip storas amerikietis, kuris perka dviguba BigMac, užgeria jį dietine kola ir nori apriboti druskos bei cukraus kiekį produktuose, kad apsaugotų vaikus nuo tukimo...

Brukštelk žinutę