Neklausk - Nesakyk

Gaila, kad taip yra. Nors džiaugiuosi, kad man to dar neteko patirti. Aš niekada taip neieškočiau darbuotojų ir niekada neičiau į tokius darbo pokalbius. NePo, gal nori ateiti pas mus į pokalbį? Pažadu, kad jis būtų kitoks nei anie.

juk skaitai knygas. turėtum žinoti, kad didžiausias kaifas žmogui yra kalbėti apie save, ar apie jį liečiančius dalykus. Kalbėdamas apie savo įmonę jis jaučia pasitenkinimą. Jeigu nori to darbo, turi įdėmiai viską išklausyti, bei pateikti tau rūpimus klausimus. aišku nesakau, kad tai yra gerai kai tau pradeda pasakoti tokius dalykus dar tau net nesant darbuotoju, tačiau tokia yra realybė.

Kai as darbinausi, busimoji virsininke taip pat norejo papasakoti apie imone. Bet as sutaupiau laiko ir bereikalingo burnos ausinimo, pasakydama, kad pasidomejau imone. Beje, nemelavau, tikrai domejausi. Gal tai padetu isvengti nevykusio darbo pokalbio?

draugishkas patarimas priesh eidamas kur nors darbintis pasidomek ta imone paskaitinek internete ir panashiai. Pasirashyk motyvaciny laishka. Patikek manim tai tikrai padeda nes darboash ieshkojau ilgai. Na ir nemanau kad turi tiketis po pokalbio ishgirsti tu priimtas. CV turi buti nei per ilgas nei per trumpas geriauses varijantas pagal imones profili. nepatingek atsishviesti savo diplomu pagyrimu rashtu. Na ir butu gerai kad turetum rekomendacijas. SEKMES tau ir kantrybes

Arūnas Liuiza (IdeaG) 2007-09-06 23:23:24 

Kažkaip keistai skamba šitas straipsnelis tavo ankstesnio pasisakymo, kad esi purpurinė karvė kontekste. Kažkaip nesitiki, kad visa tai, kas daro tave purpurine karve telpa į tavo CV. Aš saves dar nelaikau purpurine karve, nors siekiu tokia tapti. Bet į mano CV telpa tik dalis to, kaip aš save norėčiau pristatyti darbdaviui, taip kad papasakoti turiu ką. Kitas dalykas, jei tavęs nedomina informacija apie tas įmones, į kurias eini, matyt renkiesi ne tas įmones...

Visiskai pritariu. As irgi pastebejau, kai ateini i pokalbi del darbo, darbdavys ar personalo vadybininkas koks, viska issipasakoja apie firba, apie tavo pareigas, o paskui klausia ar yra klausimu.Tu sakai ne, nes viskas aisku, o jis taip paziuri, lyg tu nesidometum nei imone nei kuo dirbsi. Del cv irgi pritariu, viskas aiskiai parasyta kur mokausi, studijavau, dirbau ir kas i mano pareigas ieina - ir vis tiek, papasakok apie save.Tai jei jam kyla klausymu, tegu konkreciau klausia. Nejau viska kartoti is Cv. Nesamone...bet tikra realybe.

Brukštelk žinutę