Nesikeik blat!

O aš pastebėjau, kad daugiau keikiuosi ir naudoju džoukus apie aną galą bendraudama tik su tam tikrais žmonėmis. Atsidūrusi kitoje kompanijoje kažkaip automatiškai prisitaikau prie visų kalbėjimo manierų. Bet mažai teko sutikti žmonių, kurie bent retkarčiais nenusikeiktų :)

NePo, žodžio "NESU" neišmoksti rašyti jau kokius pusę metų, o gal net ir daugiau :P . Kiek galima tau priminti apie šį dalyką? Tu gal netiki manim? Pasiimk vadovėlį ir pasivartyk, nes jau kraupu darosi. Atsimink, kad rodai kitiems pavyzdį.

Kolega išsigando, kad pradėjus žymėt baigimą gali savaitę namo nepareiti? ;) "BLAT" :DDDD

Žilvinai, kariaukim prieš NePo. Kol jis neišmoks teisingai užrašyti žodžio "NESU", tol mes vadinkime poną NePo kitaip, pavyzdžiui, NeePo ;)

churchill.lt 2008-01-17 10:36:15 

Tau reiktu padirbti mano darbe. Kiek litu susirinktum, per toki eksperiemnta

rasau antra karta, nes is pirmo nepavyko, ble... tai va mano manymu, keiksmazodziai yra jaustuku porusis, kuris daug tiksliau nusako jausmo proverzi. tarkim pasakant oi, galima interpretuoti "oi kaip baisu", "oi kaip malonu". o pasakius "ble... kas cia per bibien..." Is karto matosi ir kaip zmogus jauciasi. mano isvados butu tokios: jeigu gyveni visuomeneje tai ir laikikis jos normu, taisykliu. o kadangi visuomene sako jog keiksmazodziai - negrazu, tai mes ir stengemes ju nevartatoti.

O kas tas Nepo?

Žmogus, kuris nori užvaldyti pasaulį! :D

Aš univere su keliais draugais vienu metu keiksmažodžiai buvo pasieke epogėjų, jų buv o daugiaunei normaliu žodžiu. Nutarėm kitaip - už kiekvieną keiksmažodį, po pendelį į užpakalį. Iš pradžių nieko. bet po kažkiek lauko ypač kai pradėjom nebegailėdami spardyt taip - kad pajustu ir skaudėtų, ėmė mažėti masiškai. Ir grįžus pas draugus, kurie irgi labai daug keikiasi, kažkaip nebudavo noro keiktis. eksperimentas baigėsi, bet keiksmažodžiai buvo apmažinti pakankamai didelu kiekiu. su kai kuriais žmonėm išvis nesikeikiu, su kai kuriais tik norit pabrėžt situacija. buvo į naudą.

Žargonas nėra blogai. Žodis "gaidys" - yra žargonas, o ne grynakraujis keiksmažodis. Galiu tik dėl vieno pasigirti, nesikeikiu rusiškai. Blat'ų pas mane nėra. Ar aš rasistas? Ne! Tailandietiškai irgi nesikeikiu :) Ir prancūziškai ne. O lietuviškai? Niekada neteko raudonuoti dėl "bala nematė", "kad jį kur, gyvatė", "čia jau ragas pareina", "ar neužsilenksi?" ir pan. :) Mano tėvas sako: Keiksmai padeda gyventi, o malda numirti. Va taip va :)

1 | 2 |