Neveikiančios sistemos - blogas dizainas

Euras spynoje, kaip ir vežimėlyje, yra būdas priversti pirkėjus susitvarkyti po savęs. Mano vietinės reikšmės Norfoje nėra spynelių su euru, tai raktai ryškiai retai kada grįžta - matosi, nes jie kaskart naujo tipo pakabukus su skaičiuku prikabina

Dėl taros: paprastai etiketėj būna mažu šriftu užrašyta ta suma. Ir net Vokietijoj dideliais skaičiais rašoma kaina be taros užstato (kuris neretai siekia 25 ct).
Dėl trečio punkto: kaip suprantu, moneta yra labiau kaip užstatas, kad niekas neišsineštų raktelio. Taip, su išsikeitimu kartais yra nereikalingų rūpesčių. Man patiko Mažvydo bibliotekoje esanti sistema: yra automatinis pinigų keitimo aparatas. Bet aišku čia turbūt tik todėl, kad bibliotekoje paprastai neprekiaujama ir t. t. Parduotuvėje niekas to nedarytų, nes visi nori, kad leistum pinigus prekėms.
P.S. įdomus tinklaraštis. Įdomu, kad 2005 m. buvo tikras tinklaraščių vajus. Prisimenu, kaip ir aš, pažiūrėjęs NKTV televizijos laidą, 2005 m. gale sukūriau tinklaraštį... Nuo to laiko pakeičiau ne vieną ir ne du, bandydamas apsistoti :)
Reikės dar sugrįžt čia paskaitinėt. Sėkmės!

Brukštelk žinutę