Paleisk žvirblį, išlaisvink save!

Turbūt vienas natūralus klausimas visiems komentatoriams kilo :) Kokį briedį pamatei, kurį nusivijai paleisdamas žvirblį? :)

o nepagalvojai, kad be minios nebutu ir tu, kurie issiskiria. Kad kazkas issiskirtu, kazkas turi buti ir vienodas. ;) mastyk placiau(pats taip sakai, bet is taves toli grazu platus mastymas nespinduliuoja). :)

Paimkime 65536-jų spalvų paletę, ir atsitiktiniu būdu išdėliokime 65536 pikselius kiekvienos spalvos. Nebus dviejų vienodų pikselių spalvos! Bet iš visuma atrodys kaip raibuliuojanti minia. Taigi, kas tada yra išsiskyrimas iš minios?

Prisimink knygą 1984 ir pagalvok, kas būtų jei visi suprastų, kas pasaulyje vyksta ištikrųjų ir sužinoti, kas trauko už virvučių šiame teatre. Kol galvoju tik mažas procentas žmonių, jiems atrodo, jog reikia visus apšviesti. Bet nieks neįsivaizduoja kokių pasekmių tai gali turėti. Gal kartais ir geriau turėti prolių, kurie tiesiog vykdo įsakymus, nes daug mąstančių greit gali privesti prie anarchijos. Aišku visa tai tik spėliojimai.

Brukštelk žinutę